Román pro muže (2010)

Mizerny scenar, celkove zdlouhave, bez tempa, zhruba dva vtipne momenty. V podstate cely film pada se scenarem..ani dobri herci to nezachrani. Hybnerova me neskutecne stvala, jak palila jednu cigaretu za druhou. Clovek cely film necumel na nic jinyho nez zapalovani a vyhazovani cigaret z oken aut a na ulici. Prasata.

Čertova nevěsta (2011)

Neskutecne otrepana a nudna pohadka s uchazejicimi triky, kostymy, exteriery a minimem hercu, kteri umi hrat (Munzarova, Nemec). Scenar nevtipny, nezabavny, neoriginalni, predvidatelny, rekneme jednoduse tupy a sterilni. A pro vysoce hodnotici...ani deti, ktere se s nami divaly,se nejak nebavily. Kazdopadne zlata Jasnenka, tam se clovek aspon bavi a je se na co divat. 3/10

Transformers 3 (2011)

Shrnuti: Nudna prvni polovina, zmatena rezie, chaoticke prekomplikovane sceny, otresna partnerka hlavniho hrdiny, pekne efekty. Uz by se na to meli vykaslat. 6/10

Za humny je drak (1982)

Spickovy Cisler, spousta dobrych vtipu a gagu, u kterych se tlemim opakovane

Mušiši (2005) (seriál)

Jeden z nejlepsich serialu, ktery jsem mel moznost videt 10/10

Steamboy (2004)

Pekne CGI, ale priste si radsi kouknu znova na Laputu nebo Akiru. 7/10

Mind Game (2004)

Vyslovene jsem to pretrpel, 2 hvezdy za zajimavy napad a vubec napady behem projekce.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

70 +- , predchozi dil se mi libil vic a pripadal mi takovy dodelanejsi, tohle bylo odflaknute, misty strasna kamera. Ackoliv jsem byl na digitalne zpracovanem filmu, nekdy byl focus jaksi mimo oblast a pusobilo to dost amatersky. I v tomto byl predchozi dil lepe zpracovany. Nerikam, ze se na to uz nikdy nepodivam, ale pro me vyslovene zklamani. Pritelkyni se to libilo hodne :) Byla to zrejme jedna z mych poslednich navstev kina, protoze uz me serou idioti, co si klikaj na mobily vsude kolem me a necumi na film. Tentokrat byl idiot vedle mne, vedle pritelkyne (ten mel jeste trapne prupovidky typu: " Ted bych si na ne vzal kulomet") a prede mnou.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Proc jen nemuze byt natoceny poradny fantasy film, ktery by dosahoval kvalit tohoto serialu? Od dob Pana prstenu tu nic takoveho nebylo.