Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Zajimalo by me kde vlkodlaci kupujou takovy mnozstvi hadru....asi jim statni prispevky na indiany hodi dost penez. Stejne tak je zajimave, ze prijdou obleceni, zmeni velmi rychle podobu mimo kameru a pak prijdou zase obleceni :D za ledovku...5/10

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Od Pelisku konecne vyborna komedie, u ktere jsem se smal temer porad...a to i ve vaznych momentech diky nekompromisnimu jednani postavy pana Krobota. Vyborny Vetchy i ostatni herci. Za specialni zminku stoji velmi sympaticka Pavla Beretova. Ze herci prehravaji? Naopak, znam lidi, kteri jednaji velmi podobne jako postavy predvedene na platne. V oblasti ceske komedie u me za plny pocet.

NHK ni jókoso! (2006) (seriál)

Velmi zajimava sonda do zivota cloveka oznaceneho spolecnosti jako hikikomori. Jedna se o cloveka, ktery je uzavren sam do sebe a obvykle nevychazi vubec ven, protoze ma panicky strach ze spolecnosti. Originalni pribeh a dobry napad. I kdyz psycho anime moc nemusim, obcas se mezi nimi najde nejake, ktere je velmi dobre zpracovane.

Final Fantasy: Unlimited (2001) (seriál)

Celkem jsem se nudil, opakovane sceny rozkladani zbrane vylozene otravovaly. Chvilemi zajimave, ale nic vic to ve mne nezanechalo. Tech vyvolani mohlo byt aspon vic druhu. Final Fantasy VII: Advent Children miluju, ale tohle je tedy velmi slaby odvar.

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad)

Za Vojtka, kterej se neboji rict to na rovinu ta jedna hvezda. Dara opet otresny vkus na hlasy. ALe tak kazdemu co jeho jest.

Monster (2004) (seriál)

Skvela graficky velmi realna stranka, par veci k pousmani, jelikoz se pribeh castecne odehrava i u nas, skvela zapletka a scenar. Nevypada to, ze ten serial nekdo lepil za pochodu, ma to svou hlavu i patu, gradaci deje. Vynikajici pocin.

Hunter x Hunter (1999) (seriál)

Co do pribehu, je Hunter x hunter skvely, vyborny scenar a spickova dejova linie, ktera se neustale meni a vyviji neocekavatelnymi smery, ze je schopna v podstate porad prekvapovat. Postavy jsou vynikajici, jejich rozdilnost, ktera je spojuje, jejich rozdilne nazory, ktere dokazi rozumne konfrontovat, jejich schopnosti, ktere jsou jednoznacne originalni. Informace o pokracovani pribehu v OVA mne potesila Subjektive, diky za ni. I tak zatim zejmena kvuli tomu debilnimu zakonceni (jak takove konce nazyva pritelkyne) davam 4 hvezdy. Ale pokud bude stat to OVA za to, zvysim to na 5.

Green Lantern (2011)

Docela prijemna nenarocna komiksovka. Driv jsem byl rad za kazdou, ktera se natocila, ale dnes jsem narocnejsi, jelikoz mnozstvi za poslednich par let razantne stouplo a i tak jejich kvalita (Batman). Proto i me hodnoceni priostruje a davam 6/10

ゴーストハント (2006) (seriál)

Zajimave anime, u ktereho je mozne se i trochu bat. Dej pekne podany, dostatecne vysvetleny, postavy ruznorode a neni o nich vyblito uplne vsechno, cili budete usetreni vetsiny vysvetlovani o jejich detstvi. Animace vcelku pekna, to same plati i o zapletkach. Pozitivnich 7/10