Hugo a jeho velký objev (2011)

"Pohadka" s originalnim a rozumnym scenarem, vyborne zahrana. Potesil Sacha Baron Cohen, ktery jako jiz tradicne rozesmal. 3D muselo byt hodne zajimave. 8+/10

Tři mušketýři (2011)

Spickove souboje v choreografii ceske skupiny historickeho sermu Merlet(zboznuju je uz leta:)), tihle chlapci proste umi. Ale jinak je to sracka nad sracky. S historii ani kvalitni podivanou to (vyjma souboju) nema v podstate nic spolecne. Za serm 5/10 - ten si jeste nekdy skouknu, zbytek filmu urcite ne.

13 samurajů (2010)

To co se povedlo 7mi samurajum, se bohuzel 13ti samurajum nepodarilo. Nepresvedcive chovani samuraju, prilis dlouha az na par momentu monotonni bitva (a to obvykle rikam, ze cim delsi, tim lepsi). Pochvalit musim, ze si to nehraje na nic velkoducheho a dej je vcelku predvidatelny. Mezi 3 a 4 hvezdami.

Džúni kokuki (2002) (seriál)

Vynikajici anime, skoda jen nedovypraveneho pribehu o cernem Kirinovi a zbytecneho konce.

Steins;Gate (2011) (seriál)

vynikajici zapletka, docela sranda, hlavne v prvni polovine serialu, druhá je docela drama. komu se libil Butterfly effect, naprosto doporucuji, ma to velmi podobne tema o zmene minulosti a vliv na budoucnost.

Donnie Darko (2001)

Jeste se mi nestalo, aby se mi film libil, ja dohledaval nejake vysvetlivky k nejasnostem a zjistil, ze ten film byl uplne o necem jinem :D

Another (2012) (seriál)

Konec vynikajici, do posledni chvile jsem netusil jak to skonci, opet jsem mel nekolik variant..ale zadna nevysla! To znaci dobry dej. Poslednich par epizod jsem doslova zral z koryta. To Ziza....urcite ti hodne lidi podekuje za spoiler jako prase, doporucuji dotycne komentar necist, pripravite se o zabvu. Jesteze ja komentare moc nectu pred projekci. 9+/10

Avengers (2012)

O takovemhle komiksovem crossoveru jsem vzdycky snil....uz se tesim jen na pripadne pokracovani a na Batmana:) 10/10

Pánská jízda (2004)

Je to proste bomba...opet tradicne uzasnej Vetchy:D