Hrdinové (2006) (seriál)

Ackoliv je mi tema dost blizke, byl jsem velmi zklaman. Videl jsem prvnich cca 6 dilu a to me presvedcilo o tom, ze to ani nedokoukam. Cekal jsem, ze me to vic vtahne do deje. Nevtahlo...byl jsem jen chladny pozorovatel. Oproti Lost slabota.

Otec prasátek (2006) (TV film)

Cetl jsem jen malo knih, knihy me uspavaji. Velkou cast z techto knih tvorilo fantasy. Nebylo tomu tak jen u trech autoru...pan Sapkowski se svym Zaklinacem, pan Holdstock a pan Pratchett se svou Zemeplochou. Byl jsem tedy velmi zvedavy, jak dopadne filmova adaptace. Prvni jsem shledl Barvu kouzel a musim rict, ze se mi libila vice...byla takova jednodussi,, stravitelnejsi. Tady ale hodnotim tento film a davam mu 7/10, protoze si to opravdu zaslouzi. Desatnik Noblhoch a Smrt jsou pro me nejlepsi postavy. Noby asi diky tomu, ze nejvic se mi libily pribehy Pratchettovy Nocni hlidky. Jednoznacne doporucuji.

Iron Man (2008)

Vynikajici komiksovka. Ty tam jsou casy, ve kterych jsme byli radi za kazdou nezmrsenou komiksovou adaptaci. Robert Downey Jr. opet nezklamal. Paltrow porad stejne krasna:)

Já, legenda (2007)

Kazdy milovnik Falloutu si musel spokojene zvatlat...tak jako ja...8/10

Ronja, dcera loupežníka (1984)

Tomuto pohadkovemu filmu neni v podstate co vytknout. A jeste ma ted vyjit na DVD? Nevaham...a doporucuji to i vam.

Zlomené květiny (2005)

Cekal jsem "NECO", dostal jsem mihotave "NIC". Film, ktery pro me v podstate nema smysl, nepobavil, nudil. Nebudu hodnotit pozitivne jen proto, ze hodnoti ostatni. Murraye mam osobne radsi v Krotitelich duchu, kde je videt ze je zivy a vtipny. Tady je tragicky a temer mrtvy. Je to ale nakonec taky role, ze?

Václav (2007)

Ten oficialni text distributora je jeden velky Spoiler, jesteze jsem ho necetl.

Bestiář (2007)

Ta jedna hvezda je za vyborneho Marka Vasuta, jinak cely film o nicem. Spis nez do kategorie romanticky bych ho zaradil do kategorie eroticky. Film, ktery vas urcite za srdce a slzne kanalky rozhodne nechyti.

Až na krev (2007)

Magnolia se mi libila moc, cekal jsem, co pan reziser Anderson natocil ted. Kdyz jsem videl hodnoceni na csfd, zajasal jsem, ze to bude dalsi vyborny zazivny film, ktery zaroven nebude nudit. Bohuzel az na par okamziku jsem zazil v podstate 2,5 hodiny nudy. Asi je to na me moc intelektualni. Dve hvezdy zejmena za herecky vykon.

Monstrum (2008)

Už několik let se mi nestalo, že by mě nějaký film doslova přikoval do křesla. Po celou dobu jsem byl napjatý jako struna a hltal každý kameramanův záběr. Už se těším na druhou projekci s pořádnou plazmou/LCD a pěkným ozvučením.