Mrtví a neklidní (2013)

Jako vážně povedený začátek a ty monology mě duševně uspokojovali bravurně zahraný hlavní ZOMBÍK a asi druhý romantický film co by se mohl líbit ne jednomu chlapovi.... Hvězdičku strhávám za nepravdě podobné chování postav

Srbský film (2010)

____________________________Zvažte zdalipak chcete vážně vidět Gore porno____________________________ Plný počet nedávám za obsah ale za to že tohle asi dlouho nic nepřekoná ale nehrozí znovu zhlédnutí... Jako viděl jsem už nějaké to porno ale u tohohle snímku jsem ku*evsky rád že jsem se nevzrušil to bych musel vyhledat psychiatra. Po všech SAW,Human Centipede,Plivu na váš hrob,Funny Games USA jsem čekal na další rádoby "hnusný" film tohle byl kentus který ve mě jak doufám nezanechá nic co by mě mohlo v budoucnu ovlivnit(ne tvrdím že film nedoporučím ale budu lidi varovat) tento film zkoukněte v prodloužené verzi....!!!!!OPRAVDU Zvažte zdalipak chcete vážně vidět Gore porno!!!!!

Vejška (2014)

23.01.2014 Cinestar Ostrava...Dospělejší verze GYMPLU Jediné co mi jako gigantický žalud vpálilo do oka byly herecké výkony Tomáše Vorela ml. suché....Jinak hudba super a ostatní herci si přišli uvěřitelní Nejlépe asi Filip Vorel(vyhulenec)

Žralokonádo (2013) (TV film)

Za nápad a za to že jsem to dokoukal 1*

Sexmise (1983)

Toto byla vážně humorem nabitá noc která se mi vryla do paměti jen tím že si myslím že přesně tak by to dopadlo.... kdyby tu žili jen baby samé sekýrování (Matka to nevydržela do konce(odešla a vrtěla hlavou že je to trapné) a táta byl nešťasten že už to do díval do konce už po páté) Prý na tu dobu nejerotičtější film a VĚŘÍM ŽE ANO

Krásno (2014)

Jako nebylo to špatné ale je to zase jeden s tech filmu které jsem nepotřeboval vidět v kině. Ale znova skouknu jakmile to bude v TV

Vlk z Wall Street (2013)

18.01.2014 Cinestar Opava...Ať žije kapitalizmus tento film je o zbytečně bohatém z**dovi který umí jak vydělávat tak utráce PS:vůbec nejlepší sfetovaná scéna kterou jsem viděl (auto skoro neodřel) jediné mínus je ta délka ale dalo se to zvládnout i bez návštěvy hajzlíku

47 róninů (2013)

04.01.2014 Cinestar Opava... Podle mě dobře natočená hovadina.... POZOR nebo špatně natočený příběh který by měl grády za předpokladu jiného scénáristy....