Člověk versus YouTube (2013) (pořad)

Jackass pre nerdov. (pozn. ten pokusný králik vyzerá sťa Gergej. Pozdravujem,)))

Náš vůdce (2008)

Škola hrou. (pozn. filmovo slabučké, otrasne zahrané, "psychologické pochody" postáv sa ani v najmenšom nevymknú šablóne, ktorú majú predstavovať - trendy učiteľ vs. učiteľský suchár, dieťa milované vs. ignorované, slušňák vs. anarchista etc. A PREDSA... moja vnútorná harmónia je rozhodená a zaspávam s hlavou plnou otázok... Ľahko to súvisí s filmom a tiež tým, že župné voľby vo vedľajšom kraji vyhral neonácko Kotleba.)

Vypasený svět (2013) (TV film)

Najviac sa mi páčil chlapík, čo šíril osvetu proti obezite s kusom pizze z fastfoodu v hube. Vlastne nie, nie... Najviac kúl bola operácia žalúdka a pichanie do tukom prerastenej pečene. V mojom prípade agitka zafungovala. Zajtra som len na zelenine a večer pôjdem cvičiť.

Jay a mlčenlivý Bob vrací úder (2001)

Prisahám, mať o dekádu menej, lámalo by ma od smiechu. Raz to muselo prísť - starnem. Obávam sa, že čochvíľa začnem päťkovať taliansky filmový neorealizmus...

Thor: Temný svět (2013)

Tiež som zažila deň konvergencie, keď som dvom snaživým maturantkám vysvetľovala limity a diferenciálny počet. Že nuda? To ste asi nevideli Thora…

Ratatouille (2007)

Potkan Remy - po Glumovi môj najobľúbenejší animovaný schizák. A ak by to šlo, natisla by som mu okrem čsfd-hviezd aj tri Micheliny.

Ed Stafford: Nahý a napospas osudu (2013) (pořad)

Víťazstvo vôle nad okolnosťami... A nespráskať veľkú čokoládu na posedenie mi zrazu nepripadá tak kúl.

Hancock (2008)

Po fóre "vláčik" skončila sranda.

Master & Commander: Odvrácená strana světa (2003)

Gravitácia ma vzala do vesmíru, Jackson do Stredozeme a Weir ma vrhol na vlhkú palubu anglickej fregaty kapitána Aubreyho... a šlo to aj bez 3D. Krásny poctivý dobrodružný film. MASTER&PIECE.