Agáva (2016)

Škoda té filmové kamery, bylo to trochu sterilní. Doktor bohužel postrádal moudrost a stařecký nadhled Rudolfa Hrušínského z Postřižin nebo z Vesničky mé střediskové, při ordinování na mě působil trochu uslintaně. Jinak moc pěkný film.

Imperium (2016)

Nate měl štěstí ještě víc než rozumu. Výhodou pro něj bylo, že se nesnažil obalamutit partičku filozofů, ale více méně primitivní, byť poměrně slušně vystíhovaný nácky. Právě ta až zázračná schopnost ke všem proniknout a ze všeho se vykecat z toho dělá obtížně uvěřitelnej biják. Mě osobně to tolik nedráždilo.

Vodník (2019) (seriál)

Forma zvítězila nad obsahem a to tak, že na celé čáře. Asi by to mělo jít ruku v ruce, ale obrazově a režijně to bylo tak vynikající, že mi to ten jednodušší kriminální příběh nemohl pokazit.

Falešná stopa (2011)

Má to silný momenty, ale... ...ale taky slabý momenty, který tomu výrazně ubližují. Jde zejména o nepochopitelný Torstenův soucit s Ericem. Proč by se ho Torsten (padouch), nezbavil stejně, jako se zbavil té své nepohodlné milenky? Proč by ho nechával na živu, když ho měl příležitost odpravit v naprosté samotě a zaručeně beze svědků..? A podobných proč mám víc.

Mastnej škrtič (2016)

Nechtěl bych na podobný filmy koukat moc často, ale zjištění, že něco takovýho vůbec existuje, mě, kdo ví proč, poměrně dost potěšilo. Je možný, že na tom někdo chtěl úplně standardně vydělat, i tohle má titulky dlouhý jak roli toaleťáku. Mnohem pravděpodobnější mi ale připadá, že si to někdo natočil pro radost. Někdo, kdo se mi vůbec nepodobá, protože ho rajcují úplně jiný věci a kecy. Ten člověk (ti lidé) se mě ale všemožně snažil pobavit a za to mu (jim) patří můj dík. Že to tak úplně nevyšlo, není jeho (jejich) chyba.

Zkáza Dejvického divadla - Zkáza (2019) (epizoda)

Humor tak jemný, až téměř nerozeznatelný, Čtvrtá hvězda za ochotu dělat si legraci ze všeho včetně sebe samých.

Vodník - Epizoda 2 (2019) (epizoda)

Z dokola opakovaných originálních záběrů se stává manýra (mladá Třebovická snímaná přes armatury- například). V ději jsme se moc nepohnuli, indície vedoucí k pachateli, pokud tedy vůbec jsou, bohužel neregistruji. Vrahem pro mě může být naprosto kdokoliv, Melíškovou a Krobota z toho nevyjímaje.

Složka 64 (2018)

Víc než solidně zvládnutá hra s divákem na naplněná očekávání. Všechno dopadne tak, jak bychom si byli přáli. Pohádka pro velký, multikulturalismu nakloněný děti.

Další rok (2010)

Trochu nuda v Brně. Tak si to tak plyne od jedné flašky vína ke druhé a psycholožka Gerri to s klidným svědomím leje do své kamarádky Mary, i když jí musí být jasný, že paní ten chlast dávno přerostl přes hlavu. A jinak? Fakt hodně všední až fádní příběh. Nic světoborného. Kolegům na ČSFD se to ale líbí, má to 74 procent, normalita je u artových diváků v kurzu.