Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Crank byla originální "speed-ačkní" jízda, v Crank 2: High Voltage bohužel došli nápady a tak se jedná prakticky o totéž... nicméně během 96 minut jsem se nestačil začít nudit. Sečteno a potrženo: nezastavitelná akce, všudepřítomný masakr a děvky = 65%

Herkules (1995) (seriál)

Seriál má bezesporu hodně nedostatků, ale jelikož jsem na tom vyrůstal, tak si ode mne vysoké hodnocení rozhodně zaslouží a další fakt je, že bych si tenhle seriál i teď dal z nostalgie klidně znova.

Varování (2003) odpad!

Když to zhodnotím jako sci-fi horor potřeboval bych tak -3 hvězdičky… na rok 2003 naprosto katastrofální efekty (lépe řečeno pokus o efekty), každá scéna je naprosto předvídatelná a thrill(er) je to na tom jedině to, jestli následující scéna bude stejně tak špatná jak ta předcházející. Na druhou stranu, u filmu jsem se bavil výborně, nezadržitelné záchvaty smíchu krásně podtrhl český dabing, jenž dokázal z tak otřesného pokusu o film udělat břichorvoucí komedii ;)

Ten Největší (2007)

Jelikož se jedná o Schneiderovo režijní debut, řekl bych že je to poměrně zdařilý počin. Příběh je, jak se na "crazy" komedii patří, nereálnej a ujetej, ale film mi přišel docela originální a kolikrát jsem se upřímně zasmál a vidět Jennifer Morrison jinak než jako Cameronovou od House bylo taky příjemný.

Vicky Cristina Barcelona (2008)

Tato netradiční filmová romance mě přivedla k nejednomu zamyšlení, a tak mě, i přes ne příliš velké očekávání, toto žhavé letní dobrodružství příjemně překvapilo.

Ils (2006)

Jeden z mála horových počinů, který jsem v poslední době viděl, jenž si nezakládá na brutalitě. Zvukové kulisy a celková atmosféra tohoto filmu je na nejvyšší úrovni, a tak film prožíváte s hlavními postavami na plno. Originalita a fakt o tom, že je film založen na skutečné události, která se navíc odehrála v ČR mi přivedla až k ***** Mohu jen doporučit, a to i těm, kteří hororům tolik neholdují.

Jeskyně smrti (2007) odpad!

Díky tomuto filmu jsem promarnil asi 80 minut svého života. Tváří se to velmi umělecky a těžké k pochopení, nic k pochopení na tom ale není, je to totální ujetá srajda, kterou by se dalo mučit. Je to doposud jediný film, který mě cca od 2/3 donutil dokoukat se ve dvojnásobném zrychlení a i tak jsem o nic nepřišel jelikož 90% veškerých dialogů můžete vidět již behem 2 minutového traileru! Uvažoval jsem o jedné * za audio-vizuální stránku, která je velmi dobrá, ale film mě tak iritoval, že si ji nezasloužil.

Yes Man (2008)

Yes Man nepřínáší nic novýho. Jim Carrey jako vždy výbornej. Bavil jsem se od začátku do konce, takže slušných 70%

Let číslo 93 (2006)

Věděl jsem do čeho du, věděl jsem jak to skončí ... přesto jsem byl v průběhu napjatej, ke konci vynervenej a po skončení totálně šokovanej jako už hodně dlouho ne. Masterpiece!

Poetic Justice (1993)

Netradičně pojaté romantické drama, ve kterém Tupac dokazuje, že dokáže zahrát i role, které nejsou jeho běžné nátury a Janet nezůstává v pozadí... pro milovníky Tupaca a černošské angličtiny: Tupac zde božsky kleje :D