Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Tenhle pořad má ty správný koule! Pohlreich naprosto neskutečně kleje a to mi vážně baví. Česká "gastronomie" už potřebovala tu prdel vážně nakopnout a tak se do toho pustil tenhle želví kojak.

500 dní se Summer (2009)

Velmi netradiční, ne-Hollywoodsky se tvářící, romantika s vesměs originálním závěrem. Výborná hudba, zajímavé visuální zpracování ... nebejt cca 10 letý holčičky, která by z fleku mohla pracovat jako psycholog v manželský poradně, a která mi každým dalším "vstupem" víc a víc iritovala, dal bych asi za plnej počet!

Hooligans (2004)

Mezi "hooligans" filmy je to lehkej nadprůměr, ale že bych se z toho zas posadil na prdel, to taky ne ... takže s přihmouřeným okem 3,5 *

Road Trip: Pivní pong (2009)

Klasická teen komedie se vším, co k ní patří: naivita, předvídatelnost, nereálnost, kozy ... ale jako film na cestu autobusem to posloužilo tak akorád...

Paranormal Activity (2007)

Konečně horor, kde nejde o to zmasakrovat co nejvíc lidí. Gradující atmosféra, gradující strach. Po dlouhej době jsem se bál! Nutno pochválit herce, hlavně to, s jakou autentičností si poradili jak s běžnýma záležitostma života, tak s reakcema na cosi nevítaného.

Alias (2001) (seriál)

První série mě po několika dílech téměř odradila, je to totiž pořád to samé dokola... ale když vydržíte a budete první sérii vnímat spíš jako hooodně pomalej rozjezd, tak pak litovat nebudete, ani já nelitoval.

X-Men (2000)

O příběhu a hereckých výkonech netřeba se bavit, ale co mi zaujalo je fakt, že po 9 letech od mé první projekce, jsem si x-meny dal znova a trochu jsem se bál, jak budu z dnešního pohledu nahlížet na efekty, u kterých sem před léty žasnul a ono to funguje i dnes, takže klobouk dolů, už v roce 2000 to šlo, když to někdo uměl, takže tentokrát už plnej počet!

Návrh (2009)

Něco nového? Ne! Ale upřímně jsem se celou dobu docela bavil :-)

Hory zalité krví (2009)

Dva bodíky za visuální stránku, příběh a herecký "výkony" katastrofální...

Noc oživlých mrtvol 3D (2006) odpad!

Jak to říct slušně... je to totální, vyjebaná, naprosto zbytečná kokotina; 3D jsou tam všehovšudy 2 efekty a když vám k tomu ještě nadělí brejle, který sou tak zasraný, že je přes ně problém najít plátno, tak to teprve nabere ty správný dimenze!