Resident Evil: Apokalypsa (2004)

Mnohem horší, než první díl. Na to, že je to vlastně o zombíkach, moc prostoru nedostaly a Nemesis vypadá, jak kdyby zrovna utek od Madame Tussauds. Nicméně jsem se celou stopáž nenudil, takže aspoň ty dvě hvězdy.

Bulšit (2001)

Pamatuju si, že tenhle film jsem viděl, když jsem ještě do kategorie "teen" patřil a dost jsem se u toho bavil ... takže proto 3* .. jinak je to fakt asi bulšit!

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (2009)

A trapárna pokračuje ... tentokrát s nejneschopnější náhražkou Stiflera ...jinak koukam, že když dojdou nápady, nevadí, šoupneme tam co nejvíc záběrů s kůzlatama a ono to bude mít úspěch :) ... už od Naked Mile si schovávam další a další "American Pie překvapení" na cesty autobusem a dobře dělam (i když občas lidi divně koukaj, na co to koukam :D), jinak by to byla ztráta času ... celkovej počet upřímnýho smíchu: 0 ... celkovej počet hvězdiček: 1 ... Proč? > Eugene Levy a Jennifer Holland

Gran Torino (2008)

O některých věcech se říká, že zrají s časem ... o Clintovi se to bez pochyb dá říci také ...a víc se mi k tomu ani napsat nechce, snad jen: BRAVO!

Trable v ráji (2009)

Tak tohle se vážně nepovedlo, nechápu tu hereckou účast ani důvod, proč to proboha nemohli natočit vážně někde u moře... v každej druhej outdoor scéně je nechutně poznat že jsou všichni někde ve studiu... a když jsem viděl ten pokus, tu pseudoanimaci žraloků, tak už mi to dorazilo. Tenhle film je opravdu PSYCHOterapie a ještě to má skoro dvě hodiny! Dvě hvězdy za občasný, fakt vtipný hlášky!

Symptom Pandorum (2009)

Vesměs nic víc, než sci-fi slasher, ale za vizuální stránku a zakončení si to zaslouží místo někde lehce nad průměrem...

Láska rohatá (2009) (TV film)

Tak tohle se opravdu nepovedlo, Bočan možná chtěl ukázat, že s čerty jsou i žerty, ale šlápnul sakra vedle. S prababičkou rákosníčkem a s hudebním motivem silně připomínajícím 'Smoke on the water' tenhle pokus o pohadku zahrabal opravdu hodně DEEP.

Avatar (2009)

I přes to, že na mě v kině na premiéře vybafnul českej dabing, kterej bytostně nesnášim, si mě Avatar dokázal během několika desítek minut podmanit. Celou zbylou stopáž jsem pak prožil v jiné dimenzi a to nemluvim o té třetí. Pro mě jeden z nejlepších filmových zážitků ... v originále si to jisto jistě s odstupem času vychutnam znovu.

Samec (2009)

Z toho námětu se dalo vytěžit určitě mnohem víc, Ashtona Kačera moc nemusim, ale tady nebyl zas tak strašnej, teda až na ty jeho příšerný hadry s kšandama. Jako taková oddechovka ten film sedne akorád.