Sedmé nebe (1996) (seriál) odpad!

Tohle je škoda komentovat. Viděl jsem jeden díl a verdikt: nábožensky laděná sračka!

Líbáš jako Bůh (2009) odpad!

Tak tenhle film jsem protrpěl! A ještě to má téměř 2 hodiny.

Predátoři (2010)

Snad z nostalgie bych na první nádech hodnotil o hvězdičku líp, ale na druhej tak udělat nemůžu. Vyšlo to sice z legendy, ale to je tak všechno, zbytek klasicky předvídatelnej. Brody a Braga výborní.

Noc v Roxbury (1998)

Je to šílena chujovina a ani nevim proč, ale bavil jsem se neskutečně :D

Poldové (2010)

Lehce nadprůměrná krimi komedie s vesměs originální zápletkou a slušnými hláškami.

Čtvrtý druh (2009)

Musim dát plnej počet ... od hororů očekávam, že se budu bát nebo budu aspoň jako přikovanej koukat před sebe a cítit mrazení po těle ... a přesně tak to na mě fungovalo, několikrát za film sem dostal husí kůži a celej film sem nepromluvil. Mnohem lepší než poslední "móda" slasherů, exploitationů atd. Má to svoje mouchy, ale když se od toho člověk odprostí, odprostí se od toho řešit zda je to pravda nebo ne, když už to tam na začátku tvrdí, tak je to filmovej zážitek!

Pád do tmy 2 (2009)

Stojí to za starou bačkoru, pocit stísněnosti a strachu z neznámé temnoty jako tomu bylo v jedničce je pryč. Holky jsou neohrožený drsňačky a zabíjí cepínem bez mrknutí oka, celý je to nelogický, celý je to zbytečný.

Lidožrout (2002) odpad!

Mámo já bych jed! Snědl ucháč mlíka a bochník chleba, jenže měl pořád hlad, tak snědl mámu a tátu. Už v chalupě nezbylo nic, proto se vydal na moře. Potkal děvečku, snědl ji i s jetelem, pak potkal sedláka se senem a snědl ho taky i s koňmi a se senem ... Jakožto konkurenci doporučuji film Dinoshark!

Xena (1995) (seriál)

Dva bodíky za tu nostalgii jinak je to skoro snad céčko.