Hvězdná brána (1997) (seriál)

Nemá cenu abych k tomu něco psal, když už to Malarkey napsal přesně za mě.

Zakázaná zóna (2010)

Velmi, velmi pomalu gradující nic, jehož pointa na konci je v prdu zahalené klišé.

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Pokud se odprostíte od toho hledat v tom reálnosti, jedná se o super akční mlátičku se vším všudy - drsnej trénink, hlavní zápornej boss, zákeřnost atd.

Red (2010)

Už dlouho jsem se tak nenudil ... pár dobrých scén a vtípků to nemohlo zachránit. Vyložený zklamání!

Oheň v oblacích (1993)

Hodně, hodně pomalej "rozjezd", kterej ale stojí za to prožít až do konce.

Starý páky (2009)

Totálně předvídatelná, dokola omílaná a nevtipná stupidita. Abych byl objektivní, pár scén k zasmání je, ale vážně jen pár.

Centurion (2010)

Perfektní akční jízda, která ani chvilku nenudí a skvěle nastolí atmosféru doby římských legií. Podobné filmy, které jsem viděl, a které mě ve spojitosti s tímto napadly: The 13th Warrior, Gladiator, Kingdom of Heaven

Případ číslo 39 (2009)

2 ** aneb jak zkazit nadějně vypadající film v poslední půl hodině. Zklamání ! Podobné filmy, které jsem viděl: Orphan, The Omen

Cela 211 - Vězeňské peklo (2009)

Paráda. Musim dát plnej počet. Film se bravurně vyhýbá veškerému klišé, které by se nebejt toho, že se jedná o evropskej počin na 99% objevilo. Dále je třeba vyzdvihnout výkon Luis Tosara (Malamadre) a vlastně všech. Opravdu povedené!