Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Pre mňa splnený sen, komiksový úlet, úžasná podívaná krásne depresívna ako celé DC univerzum. Hate-nehate film má množstvo nelogickostí a znovu prepísknutú stopáž, tak či onak, ak sa nebudete pozerať na tieto maličkosti, dostane sa vám prvotriednej akcie. 85%

Jurský svět (2015)

Jednoduchý príbeh, pomerne očakávaný konec, žiadne extra herecké výkony - na druhej strane je to tak krásne natočený film, poprepletané podarenými zábermi a jemnými vsuvkami nostalgie, že tomu musím dať 80%

Machři (2010)

Najpohodovejšia komédia pod slnkom. Jednoducho chill pri vode a problémy američanov. Nič viac nič menej, Tak či onak stojí za zhliadnutie. 65%

Agent v sukni (2000)

Úžasná komédia. Aj napriek prvotne hlúpemu námetu sa Agent v Sukni mení vďaka Lawrencovi na kolotoč zábavy. Pre mňa malou klasikou. 80%

Policajt ze sámošky (2009)

Neviem prečo ale tento film sa mi jednoducho páčil. Dobre som sa bavil, dalo sa vcítiť do hlavnej postavy a celé to krásne plynulo až do očakávaného konca. Tento film je takým modelom dokonale priemernej komédie, čo ju vlastne robí nadpriemernou. 75%

Seznamte se s Davem (2008)

Neagresívna rodinná komédia, nebyť Murphyho herectvu odpadla by jedna hviezdička. 60%

Megamysl (2010)

Aj keď pomalší začiatok vystriedáva až po štvrtine filmu dobre vyvážená akcia - megamozog nikdy nenudí. Neviem, či je to odkazmi na supermana, trošku dospelejším príbehom alebo jednoducho krásnou animáciou. Tento animák vás pripúta až do konca. 80%

Smlouva s ďáblem (2000)

Po prvom pozretí kvalitná zábava. Po druhom pozretí sranda. Po treťom už len priemerná komédia na dlhé večeri s rodinou. Zmluva s diablom je naozaj zábavná, ale nie nadčasová. A to je škoda. 60%

Dostaňte agenta Smarta (2008)

Bavil som sa královksky, avšak na prvé pozretie. Možno časom hodnotenie zmením, ale zatiaľ sa jedná o jednu mierne nadpriemernú komédiu so sympatickými protagonistami, nič viac - nič menej. 70%