• Fantasy

Milionář z chatrče (2008)

Nejvíce mne na tomto filmu zaujala jeho krutost, s mladíkem Malikem se tedy opravdu nikdo nemazal, musím sice přiznat, že jeho štěstí vyklouznout na poslední chvíli je až mnou neočekávané, ale bez toho by to nebyl ten "Pravý napínavý trhák". Hodnotím mezi 3-4 blíž ke 4, jak jsem řekl když sem film sledoval byl jsem unesen jeho autentičností a až na pár chvil jeho důvěry hodností.

jOBS (2013)

Tento film popisuje jen velmi stručně, jednostranně až nedostatečně jednu kapitolu života Steva Jobse, což je podle mě až neuctivé k člověku, který toho tolik dokázal, film byl podle mého názoru utvořen pouze pro "prosťáčky" kteří ani neví kdo Steve Jobs je a vždy byl. Hodnotím tento film třemi hvězdami pouze za povedené herecké výkony.

Těžká dřina (2011) (pořad)

Snaha o napodobení Dirty jobs, ale nevím, jestli úplně povedená. Dá se říci, že některé díly nebyly úplně zajímavé spíše místy až nudné.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

THIS IS LEGEN WAIT FOR IT DARY Né teď vážně, jsem asi jen subjektivní a zaujatý příznivec tohoto seriálu, ale toto je prostě super jak už pro lidi, kteří s napětím čekají na další díl nebo pro ty co náhodně přijdou k televizi a kouknou se na jeden díl.