• Fantasy

Ant-Man a Wasp (2018)

Je mi záhadou, že wakanda (Black Panther) se obecně líbí méně než mravenčí muž. Za mě už první díl mravenčáka nebyl žádná pecka a v druhém jsem se utvrdil v mých očekáváních, že opravdu není. Paul Rudd podle mě není dobrý "komik", jeho vtipy byly podle mne tak divně nepřirozeně a falešně podané (viděno v originálním znění). Abych jen nekritizoval líbila se mi role Michaela Peñi, který narozdíl od Paula Rodda vtipný být umí. Příběh mě taky nijak extrémně nevtáhl a chyběl mi nějaký nadupanější záporák. Hodnotím 45%.

Rudá volavka (2018)

Nemohu říct, že by mi vadilo pomalé tempo, nebo méně té klasické, s thrillery často spojené akčnosti, avšak na celkovém hodnocení se u mne podepsal především konec. Tedy vše poté, co se Dominika Jegorovová (Jennifer Lawrence) vrací zpět do akce, potom co ji soudruzi dostatečně osprchovali studenou vodou. Dle mého názoru se snaží závěr filmu vypadat promyšleně a překvapivě, ale na mne působil spíš zoufale v tom smyslu, že jsem si pořád říkal, "takhle to přeci nemůže skončit!". Natolik mi to zkazilo celkový dojem z filmu, že hodnotím průměrně. 59%.

Warcraft: První střet (2016)

Bál jsem se jak to s touto herní adaptací dopadne, za mě určitě dobře, v kině jsem tak nostalgicky pozoroval vizualizace z různých míst ve World of Warcraft a asi nejvíc na mě visuálně zapůsobilo kouzlení a magie všeobecně v průběhu filmu. Velmi kýčovitě však působila zbroj lidí ve které se doslova ztráceli. Co jsem se tak dočetl děj se úplně neshoduje s knížkami, což mi vůbec nevadilo, rozhodně bych uvítal pokračování. Za mě 90%.

Stážista (2015)

Přiznám se, že když jsem viděl Trailer řekl jsem si vypadá to zajímavě, ale ve skutečnosti v kině to bylo jako bych se koukal úplně na jiný film a v tomto případě to zdaleka nebylo tak, že bych byl překvapen z toho špatného hlediska věci, viděl jsem spoustu vtipných scén a celkově příběh mi přišel neohraný, žádný kopírák něco trochu nového. I když to v popisu filmu nikde nenajdete přišla mi tato komedie trochu s prvky romantičnosti, které však v konečném důsledku podle mého názoru nemohli nikoho pobouřit. Bavil jsem se a dávám 75%.

Zmizení (2013)

Opravdu zajímavých a napínavých 153 minut to se musí nechat. Avšak odbočující dějová linka, která má detektiva přivést zpět na stopu mi přišla velice nepropracovaná nebo spíše nenavazující(jinými slovy divadlo z hady a plánky labyrintů mě moc nenadchlo). Další věc, kterou jsem nebyl schopen pochopit byl samotný úmysl s unesenými děvčaty. Nejnaivnější mi přišel moment kdy se jedné z dívek podařilo uprchnout. Samotný závěr je sám osobě velmi podivný a možná pro někoho nepochopitelně rychle a nedostatečně uzavřený, ale musím říci, že právě to se mi na něm líbilo(i když to nejspíš bylo tak, že si páni tvůrci řekli, že 153 minut už je dost a že na taťku už nám nezbývá čas). Za mě 72%

Zachraňte pana Bankse (2013)

Musím říci, že ze začátku jsem vůbec netušil o co jde, ale postupem času jsem i chápal proč paní Traversová zaujímá ten její upjatý postoj, na druhou stranu mi to až kazilo celkový dojem filmu. za mě 81%

Šéfové na zabití (2011)

Super vtipné herecké trio v čele s Jasonem Sudeikisem, z tohoto filmu dělá pro mě jednu z nejlepších komedií vůbec. Film, je doslova nabouchaný vtipem, ale není to úplně ve stylu Zohan, Borat či kameňák, prostě super vtipy aneb drag-racing in blue Prius. 99%

Šéfové na zabití 2 (2014)

Opravdu se není čeho bát, druhý díl není jen dojezdem toho prvního a bez nového nápadu. Já jsem se bavil přinejmenším stejně dobře jako u prvního dílu. Nevím proč, ale Chris Pine mi v té své roli moc neseděl, ale rozhodně to nekazí celkový dojem. 89%

Zloději aut (2009) (seriál)

Zajímavý pořad, ale celkově průměrný. Myslím, že na Prima ZOOM můžeme vidět i lepší pořady. 50%

Fakjů pane učiteli (2013)

Příjemné překvapení, čekal jsem něco ve stylu kameňák aneb prostě až moc přeplácanou šaškárnu, ale nakonec se z toho vyloupla celkem pěkná nenucená komedie, samozřejmě obrovsky idilická, ale když to všechno sečtu, ani mi to nevadilo a už se docela těším na pokračování, uvidíme třeba s druhým dílem taky překvapí. Za mě 88%