Čokoláda (2000)

Tenhle úžasně příjemný film o ženě, která obrátila naruby život v jednom francouzském městečku, má jednu obrovskou chybu: bez čokolády v ruce se na něj nedá dívat. Jakmile si ale nějakou tu tabulku (nebo radši dvě) opatříte, je to krása. Všechny herecké výkony jsou opravdové a upřímné (zvláště Judi Dench je skvělá), film má úžasně voňavou atmosféru a Johnnymu to zase jednou zatraceně sluší.

Gladiátor (2000)

Ať si je to hollywoodskej kýčovitej velkofilm se spoustou historických nepřesností, miluju ho! Btw, jeden z nejlepších soundtracků, jaký jsem kdy slyšela.

Samotáři (2000)

"To je česká hymna, ty vole." Geniální film plný nesmrtelných hlášek a skvěle zhuleného Jiřího Macháčka. Viděla jsem ho snad desetkrát, znam ho nazpaměť a stejně se u něj pořád směju jako blázen. "Tys nás zapálil!"

Rok ďábla (2002)

Rok ďábla je originální, poetický, tajemný,... Pro mě jeden z nejlepších (českých) filmů vůbec. Rozhodně na něj jen tak nezapomenete. A ten soundtrack!

Mexičan (2001)

Byly by to dvě hvězdičky - příběh nic moc, herecké výkony nic moc, zkrátka film nic moc, ale Brad Pitt má tak úžasný trička, že Mexičanovi ty tři * dam.

Constantine (2005)

Constantine je takovej frajer, že jsem po něm pojmenovala svýho kocoura:) Ne, vážně, skvělej film a to především díky hereckému výkonu Keanu Reevese.

Bulšit (2001)

Tak tohle ne

Velká ryba (2003)

Překrásný film o fantazii, snech a vyprávění příběhů.

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Kouzelně zábavný, vizuálně dokonalý filmeček se skvělým hudebním doprovodem. Mrtvá nevěsta je vážně sexy!

Ztraceni (2004) (seriál)

Mám za sebou první sérii a jsem absolutně nadšená. Ze všeho. Hlavní hrdinové (Sayid, Sawyer, Charlie, Locke...všichni jsou skvělí a baví mě je sledovat), scénář (každej díl je lepší než ten předchozí), prostředí (na takhle krásnym ostrově bych ztroskotala dobrovolně, příšery nepříšery:) + skvělá atmosféra a hudba... Chci další díl, další, další, další. PS: Pokud máte možnost sledovat Lost bez dabignu, neváhejte. Nedá se to srovnávat.