Nemám ve zvyku se v kině projevovat nahlas, ale během Borata jsem "Nee, to NE!" vykřikla nejmíň dvacetkrát a několikrát jsem si čirým zděšením zakryla oči. Co se týče humoru, nemůžu říct, že bych se nebavila, některé hlášky jsou skutečně skvělé, ale většinou to na mě bylo zatraceně hodně silný kafe. Kéž by to byl film a ne dokument, kéž by to nebylo ze 70% skutečné...

Zeptej se prachu (2006)

Colinovi to sluší, Salmě taky, a když budete mít tu správnou náladu, bude vám to stačit.

Braindead - Živí mrtví (1992)

Tenhle film jsem viděla, když mi bylo devět let a od té doby se nemůžu podívat na sekačku na trávu, aniž bych si na něj nevzpomněla. A pudink... neee!:)) Dokonalá hororová parodie.

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Filmy tohohle typu nemám moc v lásce, ale mezi Bradem a Angelinou to jiskří tak úžasně, že se na Mr. & Mrs. Smith kouknu určitě ještě hodněkrát. + výběr hudby nemá chybu

Nelítostný souboj (1995)

Robert de Niro a Al Pacino pohromadě - to samo o sobě stačí, aby byl film skvělý. Tady je toho ale mnohem, mnohem víc.

Zápisník jedné lásky (2004)

Tenhle film je tak předvídatelný, až se tomu nechce věřit a nechybí v něm snad ani jedna kulisa romantiky. Méně by bylo více.

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)

Pro všechna pokračování je důležité slovo VÍC, takže vezmeme vyzkoušený recept z jedničky (Johnny šaškuje, Keira roztomile špulí pusu a Orlando si hraje na hrdinu) a vynásobíme ho dvěma. Navíc přihodíme nějaké ty speciální efekty, příšerky a nečekaná překvapení. A přesto tam stále něco chybí... Původně jsem hodnotila třemi *, ale po zhlédnutí trojky, musím jednu přidat...

Pýcha a předsudek (2005)

Ta knížka se mi vůbec nelíbila, na film jsem šla z donucení... a byla nadšená. Přestože se hlavní hrdinové jeden druhého téměř nedotknou, film je plný lásky a romantiky. Krásně se na to kouká a krásně se to poslouchá.

Casanova (2005)

Začíná to slibně, ale vlastně je to hrozná fraška.