Úsměv Mony Lisy (2003)

Julii moc v lásce nemám a od tohohle filmu jsem nečekala absolutně nic. Možná proto se mi to tak líbilo. Velmi milé usměvavé překvapení.

Někdo to rád blond (2004)

Od prvního okamžiku je jasný, že je to blbost...Ale skvělá blbost!

Maska zrcadla (2005)

Konečně zase někdo stvořil svět, ve kterém se mi líbilo tak moc, že jsem zapomněla, že sedím doma na gauči a na necelé dvě hodiny se přenesla někam úplně jinam: na krásné oranžovohnědé místo plné prazvláštních tvorů, kteří nosí masky, aby se poznalo, jak se cítí. Úžasný snový zážitek, doporučuju!

Teletubbies (1997) (seriál)

Pro mě je to hovadina, ale všechny malé děti, které znám, tyhle barevné všechno opakující potvůrky milují, takže tenle seriál rozhodně plní svůj účel.

Šmoulové (1981) (seriál)

Tisíc šmoulů a jen jedna šmoulinka. Bejt feministka, tak se pěkně naštvu, ale že nejsem, tak se mi to líbílo.

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

První polovina byla tak neskutečně nudná, že jsem občas měla strach, že si zíváním vykloubím čelisti. Veškeré svoje naděje jsem vkládala v Jacka, ale... ALE... místo aby film pozvedl o úroveň výš, spíš ho ještě víc pohřbil. Jeho šaškování je hodně, hodně přitažené za vlasy, možná že kdybych v sobě měla flašku rumu, přišlo by mi to vtipné, ale bez ní nic moc... Konečný verdikt? První půlka otřesná, druhá průměrná...Chtěla jsem dát 2*, ale za ten konec si tu třetí zaslouží.

Valiant (2005)

Tak nevím.. Když tu tak koukám na ta nízká hodnocení, říkám si, že už jsem o tom svaťáku měla fakt hodně vymytej mozek, ale nemůžu si pomoct, líbilo se mi to MOC a rada pro budoucí maturanty: den před dnem D neexistuje lepší film:)

Terry (2005) (TV film)

Hrozně ráda bych sem něco napsala, ale tenhle neobyčejně lidský a jednoduchý film mě dojal natolik, že nenacházím slov... Jediné, co mě napadá v souvislosti s Terrym Foxem, tím mladičkým klukem, se kterým si život tak ošklivě zahrál, je bezmezná úcta a obdiv k tomu, co člověk dokáže, když něčemu opravdu věří...

Annapolis (2006)

Další se série příběhů o tom, jak se z absolutní nuly stane absolutní frajer a ještě se mu během toho povede okouzlit největší kočku v okolí. Ale když je to dobře udělaný a navíc vtipný, proč ne.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Ze začátku se mi to hodně líbilo: zajímavé grafické zpracování, pěkná hudba, žádné zdlouhavé scény... Ani ten Quasimodo křížený s Glumem mi nevadil. Ale od chvíle, kdy se objevil Xerxes vypadající spíš jako transvestita než bůh, mi tenhle film začal připomínat bláznivou grotesku. Nosorožci, sloni, zrůdy, dobře....ale co tam proboha dělal ten KOZEL?!