Petr Pan (2003)

U takovýchto příběhů nezáleží na skvělých tricích a ohromující výpravě. Záleží jen na vaší fantazii a ochotě být zase na chvíli dítětem a beze studu zvolat: "Já věřím na víly!"

Jestřábí žena (1985)

Jedinou vadou na kráse tohoto příběhu je absolutně nevhodná hudba...

Jackass - naprostí šílenci (2000) (seriál)

Sjíždět sjezdovku na štaflích, zkoušet paintball bez chráničů, přejídat se vejcema,... Něco pobaví, něco znechutí a nad něčím se dá jen kroutit hlavou. Ať tak nebo tak, tahle banda blbců jednou umře velice kuriózním způsobem.

Mexická jízda (2001)

Na začátku jsem se musela opravdu hodně přemlouvat, abych tenhle film s naprostým znechucením nevypnula. Jsem ráda, že jsem vydržela, ten konec za to stojí.

Karcoolka (2005)

Tak tohle je opravdu COOL:)

Kat (2004)

Thomas Jane musí být přestrojený Chuck Norris, jinak si jeho nesmrtelnost vysvětlit nedokážu.

Amélie z Montmartru (2001)

Nemůžu říct, že bych souhlasila s tím, jak Amélie zasahovala do životů lidí kolem sebe, ale přesto mě její touha udělat ze světa aspoň trošku lepší místo dojala k slzám. Svůj podíl na tom určitě má i neuvěřitelně krásný hudební doprovod.

Americká krása (1999)

Přídavné jméno "americká" se většinou spojuje se slovy "hovadina, slaďárna, patos....", ale tohle je vážně KRÁSA!