Desperado (1995)

Skvělý akčí film.Antonio Banderas-no jo fešák.Salma Hayek-krásná,krásná.Steve Buscemi-výborně.Nejlepší je Quentin Tarantino a jeho vtip v baru-pták a sklenice.Danny Trejo-drsňák.Všechny akční scény jsou výborné.Robert Rodriguez-jeho nejlepší film!!!!!Na Desperado můžu koukat pořád.

Osvícení (1980)

Se strachem a napětím jsem sledoval tento děsivý film.Má vynikající atmosféru.Hudba,která ve mě vyvolávala úzkost byla výborná.Stanley Kubrick-je prostě geniální.Jack Nicholson je jako šílenec velmi přesvědčivý.Shelley Duvall taky zaujme.Vůbec jsem se u Osvícení nenudil,hlavně jsem byl zvědavý,jak to vlastě všechno dopadne.Akorát ta fotka na konci mě zmátla.Jednoznačně skvělý,napínavý horor.100%

Amélie z Montmartru (2001)

Velice milý a příjemný film,tak krásně se na to kouká.Hudba se perfektně hodí.Prostředí nádherné.Audrey Tautou se svejma kukadly je prostě úžasná.Amélie z Montmartru zaručeně zlepší náladu.

Nelítostný souboj (1995)

Skvěle napínavý film.Al Pacino x Robert De Niro-senzace,přestřelka je výborná.U téhle kriminálky,skoro tříhodinové jsem se vůbec nenudil.Nelítostný souboj jsem si užil.

Requiem za sen (2000)

Vynikající citlivý film s naprosto perfektní hudbou a atmosférou.Requiem za sen je depresivní,krutý a velmi drastický.Snad po celou dobu jsem měl husí kůži.Úžasné herecké výkony,ale překvapil mě Marlon Wayans(opravdu ho moc nemusím).Každopádně mě v tomto filmu dostal,byl DOKONALÝ.Rozhodně nejlepší zpracování o drogách.

Počátek (2010)

Tak než jsem se odhodlal pustit tento film...to to trvalo.Lituji,že jsem si Počátek nepustil už dříve.Naprosto perfektní film.Nemám slov,celou dobu jsem koukal s otevřenou pusou.Nemohl jsem pochopit,jak mohl vzniknout tak geniální film.Christopher Nolan-no teda klobouk dolů.

Mizerové (1995)

Film je o mnoho lepší než druhý díl.Matin Lawrence a Will Smith,jako parťáci nemají chybu.Téa Leoni-ta je nádherná.Akční scény jsou skvělé.Je to sice drobet bláznovina,ale u téhle akční komedie jsem se slušně bavil.

Nemilosrdná spravedlnost (1991)

Steven Seagal,ještě ve skvělé formě!!!!!!.Příběh o pomstě za smrt svého kamaráda je přiměřený.Seagal předvádi skvělé kousky aikida.Rvačka v baru,tak ta byla výborná,ale i ostatní akční scény byly velmi dobré.Toto je určitě jeden z těch nejlepších filmů Stevena Seagala.

Peklo (2003)

Van Damme jako Kyle je odsouzen k doživotí do nejkrutější ruské věznice za vraždu,kterou spáchal za znásilnění a smrt své manželky.Ve vězení se dozorci chovají velmi krutě,jsou zkorumpovaní.Všechny rvačky se mi velice líbily.Celý film působí smutně a velmi krutě.Řekl bych,že spolu s Krvavým sportem je Peklo nejlepším filmem Van Damma.

Komando (1985)

KOMANDO je klasický akční film.Arnold jako John Matrix v roli otce,kterému unesou jeho dceru.A on si pro ni přijde za každou cenu.Jako malý jsem tohle béčko hrozně žral,pouštěl jsem si ho pořád.Strašně jsem tento film miloval-takže 100%