Maléry pana účetního (1980)

Maléry pana účetního je jednoznačně nejlepší film o účetníčkovi Fantozzi.U žádné komedie jsem se tolik nenatlemil,tak jako u téhle.Hugo Fantozzi má pěkně bláznivou rodinku.Šerednou dcerku,co vypadá jako opička-často si ji tak i pletou,no a ženu Pinu-taky děs.Drastické hubnutí,povinný cyklistický závod,jachta s účetním Fillini,pekař-všude v domácností samé pečivo-tohle jsou nejlepší části filmu.Opravdu vynikající bláznivá komedie.

Od soumraku do úsvitu (1996)

Vcelku dobrý film.Quentin Tarantino zahrál psychopata výborně a spolu s Georgem Clooney,jako bratři se k sobě perfektně hodí.U všech skvělých hlášek jsem se bavil.Film se mi velmi líbil,ale pořád jsem něvěděl co se bude dít.No a pak bláznivý úpíři,kteří vypadají strašně.To mi zkazilo všechno,co jsem předtím viděl.Ale i tak ten konec s upírama byl solidní a první půlka filmu byla téměr suprová.

Šňup (2002)

Velmi zajímavý film,chvílema zmatený,suprový,bláznivý,srandovní.Hlavně ten začátek,tak to sem netušil.-Je to všechno moc rychlé.Všichni jedou na speedu.Herci jsou solidní,ale nejlepší je Mickey Rourke a jeho proslov o kundě.Brittany Murphy-úžasná.Když jsem ŠŇUP viděl poprvé tak jsem to moc nepobral.Ale po dalších shlédnutí se mi film velice zalíbil.

Černočerná tma (2000)

Vin Diesel je tu přesvědčivý a drsný.Rozhodně se mi ze všech postav líbí nejvíc,ale Radha Mitchell taky není k zahození.A Cole Hauser jako polda Johns taky není špatnej,ale hraje tu pěknýho hajzlíka.Hlavně prostředí bylo velmi přesvědčivé.Celý film je o partě ztroskotanců,co skončili na nějaké neznámé planetě.A tam žijí zvláštní neznámé zabijácké stvůry,kteří se drží tmy.No a zjistí,že na planetě začíná úplné zatmění jednou za 22 let.Bohužel to zatmění příchází právě teď.A pak začíná ta správně pořádná atmosféra a to napětí.Je to velmi dobré sci-fi.

Šílený Max: Bojovník silnic (1981)

Výborný postapokalyptický akční film.Skvělá atmosféra z celého filmu přímo hrčí,akce je taky dost.Melu Gibsonovi jako Maxovi to děsně sekne,má celou dobu drsný výraz.Shání palivo pro svoji káru a munici do své brokovnice.Nádherná krajina.Je to o mnoho lepší než díl první. Záporáci se svými punk účesy vypadají zajímavě.Jsou tam všemožné motorové stroje,buginy,kamiony,auta.Závěrečná honička filmu je nejlepší.Pro mě jednoznačně skvělý film.

Ztracený svět (1999) (seriál)

Na tento seriál vzpomínám v dobrém.Jako malý kluk jsem ho miloval,tak rád jsem se díval na každý díl.Všechny postavy se mi líbily,ale nejvíce jsem si oblíbil Neda Malona a samozřejmě nádhernou Jennifer O'Dell.Každý den jsem se taky těšil na dinosaury.Ta NOSTALGIE............

Barbar Conan (1982)

Tak na BARBARA CONANA s Arniem nedám dopustit.Film se odehrává v dávných dobách a prostředí spolu s hudbou BASILA POLEDOURISA-DOKONALÉ!!Arnold tu má obrovské tělo.Na film se pokaždé rád dívám.

Harley Davidson a Marlboro Man (1991)

I když film HARLEY DAVIDSON A MARLBORO MAN nedosahuje velkých kvalit,tak jsem si ho velice oblíbil.Akce,atmosféra,děj je tu poměrně solidní.Hlavní záporáci v kabátech působí docela podivuhodně,moc toho nenamluví,jsou ulízaný,ale až tak mi to moc nevadí,protože Mickey Rourke tu hraje FRAJERA,který mi vynahradil všechny chyby.Moc dobře se na Rourka dívá.A spolu s Donem Johnsnem se taky užije dost srandy.Hlavně skok do bazénu.Tento film mi nějak přirostl k srdci!!

Smrtonosná zbraň (1987)

Mel Gibson a Danny Glover jsou jako parťáci skvělí.Hádají se,potom jsou zase kamarádi.SMRTONOSNÁ ZBRAŇ je perfektní akční film se spoustou srandy.Asi nejlepší díl.Je to prostě klasický akčňák,na který se můžu koukat pořád dokola a nezklame.

Hanebný pancharti (2009)

A další TARANTINOVKA HANEBNÝ PANCHARTI o válce je bezchybná.Bavil jsem se u všech dialogů.Každá kapitola je úplně jiná.Hudba dokonalá,doprovázející film.Nebo lovec židů,značku na čelo,žid Bariball.Každá postava mě zaujala.Hlavně Tarantinovo závěr byl precizní-Celé to válečné vyprávění,jednotlivé kapitoly se mi moc líbily.Film u kterého se ani trochu nenudím!!!!!!