Transformers 3 (2011)

Po neviem asi 10 pozretí som sa rozhodol upraviť komentár.Je to určite najlepší diel trilógie , 4 beriem ako začiatok niečoho nového.Akcie je tu toľko že ju nenájdete ani v prvom či druhom dieli.Hudba je tu tak neskutočná že ju považujem za Top.Shia je skvelý jeho "záchvaty" sú na nezaplatenie.Výmena Megan za Rosie mi absolutne nevadí, príde mi sympatická a strašne krásna.A Čistá trištvrte hodinka akcie kde sa strieľa , mláti, ničí je proste úžasná u mňa 5* a 100%.Scéna kde autoboti opúštajú planétu je naozaj dojemná: "Years from now they going to ask us, where were you when they took over the planet, we gonna say, we just stood by and watched".A takisto scéna ako Optimus zabíja rad radom a do toho tá hudba je proste jeba jak ....Troška ma mrzí že je tam viacej akcie s ľuďmi ako autobotmi ale to je naozaj len malá výtka....Film filmov viac k tomu nemám čo povedať. "You may lose your faith in Us, But never in Yourselves"

Nikdy to nevzdávej (2008)

Jeden z najlepších filmov.Chápem že staršiu generáciu asi neosloví ale u mňa to je proste film z ktorého som nemohol.Videl som ho 4 krát po sebe a ani raz ma nenudil.Je tam všetko , komédia, akcia , dráma a tie bitky sú naozaj skvelé.Hudba je vybratá na výbornú a každý song mám napočúvaný.Herci sympatický a neuveritelne sexi Amber .Ja si nemám čo viac priať u mňa za plný.

Já, legenda (2007)

Úžasný film so skvelou atmosférou.Až taký veľký horor to nieje ale vôbec to nevadilo.Skvelý príbeh , a silné emócie.Hudba zvolená naozaj perfektne.Jeden z naj filmov.

Paranormal Activity (2007)

Podľa mňa asi najslabšie zo 4 dielov. Neviem či to je tím že som to pozeral s kamošom ale nevystrašilo ma nič.Akurát som sa kvalitne zasmial .Preto to rozdelím na 1 Hviezdu za napínanie až do konca a 1 za ten humor Micaha .

Paranormal Activity 2 (2010)

Myslím že to je slušní pokrok oproti 1 kde ma asi nič nevystrašilo.Tu bolo pár scén kde som sa fakt vystrašil, hlavne ku koncu.Jediné čo mi vadilo ale zase dá sa to odmyslieť je to že som čakal a nudil sa kým prišlo niečo.Avšak keď už to niečo prišlo tak to stálo zato.No po čase si už nato nepamätám.

Nedotknutelní (2011)

Skvelý film Nečakal som že ma až takto dostane.Proste nemám slov . Neskutočne super dvojka ktorá je uvoľnená.Herecké výkony na špičkovej úrovni.Zaslúži si uznanie a každého obdiv .

Power Rangers DinoThunder (2004) (seriál)

Čo k tomuto povedať každý máte svoj názor ale keď ste boli deti tak vás to určite pobavilo.Chcel som si zaspomínať na dectvo a tak som si stiahol komplet túto sériu podľa mňa najlepšiu.A musím povedať že som sa pri tom celkom uvolnil.

Lovci duchů (2005) (seriál)

Tento seriál som začal pozerať od koncu 3 série.Videl som asi posledné 4 diely a musím povedať že nič ma ešte tak nechytilo. Hneď som si pozrel 1,2 sériu a vedel som že tento seriál sa stane mojim Číslom 1. Teraz už beží 10 séria a pozerám to do teraz.Každý diel som videl už minimálne 2 krát. Tento seriál obsahuje všetko a nie raz ma dojal až k slzám.Všetky série sú super . A pre mňa najlepší diel Swan Song je niečo neskutočné. Nič lepšie som v živote nevidel.Dúfam že tento seriál nikdy neskončí a keď hej tak bude trvať minimálne aspoň do 70 série . Jednoznačne ako som už raz písal je toto ten najlepší seriál aký kto kedy natočil alebo vôbec natočí. U mňa je to 5* a 10000 %.Tak koniec 8 série a nemôžem sa dočkať ďalšej hodnotenie stále také isté .9 séria koniec , poslednému dielu však niečo chýbalo no bohužiaľ teraz celé leto bez Supernatural boh mi pomáhaj.Ako vždy vyjadrím sa aj ku koncu 10 série ktorý bol fantastický.Dokonca po dlhšej dobe dojímavý a iba ma utvrdil v tom že Supernatural ostane navždy na prvom mieste.Stačí sa len zamyslieť že beží 10 séria a stále to má čo ponúknuť.Takže zase na jeseň sme späť.11 séria úžasná, bavil som sa boli tu silné emócie paráda.Koniec série neskutočne navnadil, toto čakanie bude neskutočne dlhé.12 séria celkovo nebola už to čo to býva avšak stále tento seríal milujem.No prvý krát musím povedať že koniec série úplne odveci postavy robili jednu blbosť za druhou proste hrôza na 22 diel ani zďaleka nemal.13 séria je za nami a musím povedať že je to až neskutočné ale Supernatural stále baví.Potešil návrat Gabriela ktorého som mal hrozne rád, tak isto Boby , Lucifer tak isto skvelý.Boli tam samozrejme aj nudnejšie časti ale ako celok super. Finále skvelé, pekné zvraty akurát súboj na konci troška divný. Rýchlo sem s ďalšou sériou, pretože toto je láska ktorá nikdy neskonči.Dámy a páni 14 séria bola neskutočná. Akčné, dojemné , úžasné proste skvelé diely. Skvelá zápletka s Michaelom no a ten koniec?! Pre poslednú sériu si to spravilo teda ultimátneho záporáka. Neskutočné finále.Tak k poslednej sérii som sa vyjadril pri nej, tu len poviem toľko že bola famózna a tak ako som si poplakal pri jednotlivých častiach a hlavne pri poslednej proste úžas. Sam a Dean ĎAKUJEM, nikdy som netušil, že seriál môžem tak milovať a ono aha... Navždy ostanete v mojom srdci a teším sa kedy si dám maratón a pozriem si to znova. Saving people, hunting things family business...PS: Ako naši chlapci povedali : Think of this as a "see you latter" not as goodbye. Tak dúfam, že za pár rokov nám boys prirpavia ešte prekvapko.

Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka (2010)

Proste som musel dať 2*.Rozmýšľal som nad 3 hviezdou ale keď som to prehodnotil tak proste nie.Celý film som sa nudil a hľadal nejakú inú zábavu keď som konečne začal dávať pozor na film bolo to utrpenie a len som dúfal kedy sa skončí.Našťastie to netrvalo až tak dlho.Celý film vlastne sledujem ako sa loď plaví a nakoniec keď má prísť veľké finále prišlo veľké nič.Oproti predchádzajúcim dielom veľký prepad dolu.Bola to veľká chyba ktorý do tretica znížila kvalitu Narnie.