I Fink U Freeky (2012) (hudební videoklip) odpad!

CO TO JAKO BYLO???????????!!!!!!!!

Skála (1996)

Perfektní vizuální stránka, špičková hudba, velmi povedená akce a napětí, dobře zvládnutá kamera, zajímavý scénář a herecké hvězdy Nicolas Cage, Sean Connery a Ed Harris udělali z tohoto kousku jeden z nejlepších akčních filmů co jsem kdy viděl. Bravo!

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Věřím, že mladší generaci film určitě zaujme. Pokud patříte k lidem, kteří zažili první 3 filmy v době premiéry a říkáte si, že toto moderní zpracování už není pro Vás, doporučuji, abyste přesto Pomstu Sithů zkusili. Povedenější zpracování přechodu Anakina Skywalkera k temnému Lordu Vaderovi snad ani nešlo. A to je jen jedna z mnoha úžasných věcí, kterou nám film nabídne. Vynikají triky, bombastické bitvy v nádherné vizuální stránce, skvělá hudba, profesionální herecké výkony a tak bych mohl ještě dlouho pokračovat.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Příběh se párkrát dost zamotal a chvílemi to bylo vše celkem podivné. Tento X-men se asi nejvíce odlišuje od ostatních dílů. Ale akce a hudba slušné, tempo svižné, rozhodně žádná pomalá uspávačka, takže i přes pár nedostatků jsem se nenudil. Naopak.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Nezklamalo. Naopak, celé dvě a půl hodiny je to zase pěknej svižnej nářez, jedna úžasná akce za druhou. Už tak skvělé sledování vylepšují tvůrci pár dobrými vtipy, podařeným ozvučením a triky jsou stále vynikající.

Transformers (2007)

Z logického hlediska se sice nějaká chyba najde a pár vět, jenž některé postavy vypustili nepovedeným tónem z úst bylo trochu trapných, jinak je to ale úžasnej akční nářez, který zaujme i některé lidi z dospělého publika. Mladší u toho většinou doslova slintají. A kromě opravdu vynikající akce mají Transformers takové triky, kterým se v současné době vyrovná málokterý film, natož překoná. Nebál bych se říci geniální triky.

Svědkem zločinu (2008)

Blondýna s kufříkem nářadí prchá před přesilou gangsterů. Jeden po ní střílí, druhý k ní doběhne dokonce tak blízko, že po ní už natahuje ruku, no světe div se, blondýna nakonec stejně všechny padouchy zlikviduje a odchází po svých. Je třeba další komentář?

Druhá šance (1999)

Bruce Willis tímto snímkem potvrdil, že je výborný herec a po akčním frajerovi Johnu Mcclaneovi ze Smrtonosné pasti, vtipném Posledním skautovi či psychologovi ze Šestého smyslu umí také dobře zahrát manžela v krizi. Hlavně díky Willisovi jsem tento film s jinak slabým scénářem dokázal shlédnout od začátku do konce. Toto je totiž přesně ten typ filmu, u kterého už zkraje víte jak se bude vyvíjet a jak skončí. Ale povedený Bruce to zachraňuje.

Mizerové (1995)

Z hlediska akce a krimi se jedná o průměr. Vydařený nadprůměr dělají z filmu dva hlavní vtipní představitelé, jejichž kecy, chování, reakce a scénky oživují film opravdu výtečně. A také musím říct, že T. Leoni to velmi slušelo.

Tenká červená linie (1998)

Mnoho lidí porovnává tento film s vojínem Ryanem. Podle mě je vítězem film Zachraňte vojína Ryana a řekl bych především proto, že udělal lepší první dojem, což má velký vliv. Tím myslím, že Zachraňte vojína Ryana divákovi na začátku naservíruje strhující bitvu o pláž Omaha v Normandii, při jejímž sledování mnoha lidem spadla čelist, zatímco tady se prvních 40 minut všechno pomalu rozjíždí. Ano, přílišné natahování tomuto filmu trochu uškodilo, přece jenom necelé 3 hodiny jsou trochu moc, občas by to chtělo zrychlit a některé scénky udělat kratší. I tak se jedná o dost kvalitní válečný film, jenž nabízí také dramatické momenty, nádhernou krajinu, slušnou válečnou akci a především skvělé ztvárnění mnoha postav, z nichž každá je originální a vnímá situaci svým vlastním způsobem. Toto se podařilo opravdu na jedničku.