Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002)

Blbovina, ale zábavná. Ideální film někdy na pátek večer, kdy člověk má už dost po celém pracovním týdnu, těší se na začátek víkendu a chce začít tím, že se bude flákat u nějaké odreagovačky.

Protiúder (2002)

Typický příklad slabého akčního filmu. Dá se to přežít až do konce, tedy nejde o naprostou nepovedenost, ale následující den už člověk pomalu ani neví, že něco takového vůbec viděl.

Pravdivé lži (1994)

Skvělé vtipné momenty dělají z filmu slušný nadprůměr, neboť výborně oživují akci a činí film velmi příjemným a chytlavým. Proto patří James Cameron mezi mé nejoblíbenější režiséry. Po hitech Terminátor, Vetřelci a Avatar jsou pro mě Pravdivé lži potvrzením, že ve svém oboru je opravdu profík.

Účastníci zájezdu (2006)

Párkrát jsem se zasmál a některé okamžiky musím určitě pochválit, bohužel stejně tak mě občas napadly slova jako teď to bylo trapné, tohle si mohli odpustit atd.

Supervoják SS (2006) (TV film)

Tohle měl být vtip? Nebo všechny ty retardy, pardon, tedy hlavní hrdiny, stupidní nezvládnutou akci, směšné monstrum a ostatní nesmysly mysleli vážně? Amatérská nepovedenost po všech směrech, velký kandidát na odpad! Když nepřimhouřím jedno oko, ale zavřu obě, tak za zajímavý nápad, který mě zaujal a za to, že jsem se aspoň párkrát téhle hovadině usmál s bídou jedna *

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Pokud patříte k lidem, kterým se líbili původní Prcičky s jejich představiteli a někde od 4. dílu jste začali být zklamaní z toho, jak to jde se sérií z kopce, tak nyní můžete jásat. Jim, Kevin, Finch, Stifler, Oz, Michelle a další hrdinové prvních Prciček jsou zpátky, a to se vší parádou, která rozhodně stojí za to vidět.

Nelítostný souboj (1995)

Takto mistrovsky vymyslet, natočit, zahrát a zpracovat film se podaří jednou za několik let. Nadčasový snímek, ani se mi nechce věřit, že je z roku 1995. Úžasné vykreslení postav, zvlášť Al Pacina a De Nira. Přičtěte k tomu brilantní akci, profesionální režii, zvuky které nemají chybu, výborné napětí a další plusy. Pokud vydržíte celou délku filmu (170 minut), nenapadá mě vlastně jediná věc, která se tvůrcům nezdařila. Špičková bombastická práce ve všech směrech, od začátku do konce, od A do Z.

Zdrojový kód (2011)

Mám velmi rád ten pocit, když si o víkendu ve volném čase pustím film s tím, že snad uvidím něco zajímavého a nějakou tu hodinu a půl si odpočinu, no a nakonec je film takový, že slova něco zajímavého jsou velmi slabá. A právě takový pocit jsem zažil u Zdrojového kódu. Stylově natočený, od začátku napínavý, zdařile ozvučený, tempem rychlý, hereckými výkony neurážející kousek

Krysáci (2008) (seriál)

Krysy ze skládky jako večerníčková pohádka pro malé děti? To jsem tedy už viděl mnohem vhodnější večerníčky.