Country estráda (2001) (pořad)

Pár vtipů se Vám pane Mládku povedlo, několika scénkám jsem se pousmál, ale bylo to celkem malé množství na to, abych dal vyšší hodnocení.

Tři králové (1999)

Na několika scénách by neškodilo ještě trochu zapracovat. Válka zde není podána jako např. ve vynikajícím filmu Ridleyho Scotta Černý jestřáb sestřelen, kde jsem prakticky k žádné zahrané postavě neměl námitky. Tady však reakce a vyjadřování některých účastníků působily párkrát až směšně. Zbytek filmových prvků se ale povedl. Za mě takových 75%.

Čert ví proč (2003)

Průměrná pohádka, kterou lze shlédnout od začátku až do konce, pak jí však asi vypustíte z hlavy a není moc důvodů se k ní později vracet dalším skouknutím. Nic víc ani míň.

Likvidátor (1996)

Čekal jsem, že to bude horší. Arnold hrál už v nepovedenějších kouscích.

Cestující (2008)

První půlka opravdu nic moc. Patrick Wilson se snaží nezáživně balit Anne Hathaway, tedy tam nějakou dobu nejde o nic víc než nudné kecy. Pak ale vše začne být napínavé a stupňuje se to až do zvláštního závěru, takže když vše zhodnotím jako celek, tak to nakonec šlo.

O houbovém Kubovi a princi Jakubovi (1986) (TV film)

Žádná velkolepá pecka, ale Miroslav Vladyka hrál úžasně, velmi jsem se jeho scénami bavil. A pan Hrušínský také stojí za pochvalu.

Zabij, nebo budeš zabit (2007) odpad!

K tomuhle filmu mě zcela na 100% sedí jedno slovo. Pitomost. Po všech směrech, od začátku až do konce, od A do Z.

Domácnost naruby (2008)

Typická romantická komedie, u které si člověk na hodinu a půl odreaguje, ale za chvíli vše vypustí z hlavy. Občas film pokulhává, dalo se z něj vytěžit více. Dal bych tak 50%. Trochu hodnocení zvyšuji za povedenou Sophii Marceau. Ta hrála vydařeně a hezky se na ní koukalo.

Neviditelný symbol (2010)

Jessica Alba má zde dost nepovedenou roli a ve filmu je příliš moc debilních scén na to, abych dal vyšší hodnocení. Nezajímavá, špatně zpracovaná blbost po všech směrech.

Neznámý (2011)

Nene, Jason Bourne zůstane nejspíše dlouhou dobu nepřekonatelný.