Prci, prci, prcičky 2 (2001)

Blbovina pro teenagery, u které se fanoušci jedničky stále můžou ještě občas zasmát přisprostlým věcem a strávit hodinu a 3/4 zábavným odreagováním. Důchodci ať se filmu vyhnou obloukem.

Černá hodina (2011)

Tento film je značně podhodnocený, proto uděluji maximum. Radost rusů, když se podařilo zabít prvního vetřelce neměla chybu.

Po přečtení spalte (2008)

Jediné, co můžu uznat za zdařilé, byl Brad Pitt. Jinak teda bída. S Johnem Malkovichem to jde čím dál více od desíti k pěti, a typ humoru, který nám tento film naservíroval mi tedy moc humorný nepřipadal.

Kurýr 2 (2005)

Ze začátku to vypadalo na průměrné pokračování, které však kazí a shazuje do citelného podprůměru několik dost nedotažených odfláknutých okamžiků a asi 2 dva naprosté nesmysly. Jestli si nějakého Kurýra pustím znovu, dvojka to rozhodně nebude.

Okrsek 49 (2004)

Poprvé jsem si pana Joaquina Phoenixe všiml v Gladiátorovi od Ridleyho Scotta, kde hrál hlavní zápornou postavu. Když jsem pak tentýž obličej uviděl v roli hodného hasiče, byl to pro mě nejdřív až mírný šok :-)

Riskuj! (1994) (pořad)

Na to, jaké salátiny občas v televizi běžely, bylo Riskuj! ještě služným pořadem. Pan Rosák na mě působil jako velký sympaťák.

Tajemné okno (2004)

Knížku jsem nečetl, nemohu tedy srovnávat a hodnotím samotný film. Atmosféru má vydařenou, výborně ji doplňuje dramatická hudba. Napětí postupně stoupá a výborný herec Johnny Depp celkem nezklamal ani tentokrát. Takže moje očekávání byla naplněna a já spokojen.

Smradi (2002)

Takoví méně násilní a laskavější Bastardi. Film je zaměřen na problém cikáni/majorita, rozhodně ale ne tak drastickým způsobem jako šílenost Bastardi.

Dům na špatné adrese (2008)

Samuel L. Jackson je v tomto filmu opravdu strašná svině. Hlavně díky němu je Dům na špatné adrese s trochou bídy ještě jakž takž koukatelný. Jinak se jedná o nepovedené klišé, které se snaží s něčím velkým vyrukovat, jenže stále nic... a pořád nic. Pak přijde závěr, kdy jsem si říkal, že teď už musí nějaká povedená velkolepá scéna přijít. Namísto toho jsem na úplném konci filmu jen zklamaně zvedl obočí. Bohužel, pro mě to byla až na Samuela L. Jacksona jen dlouhá, hluchá a nezáživná nuda.

Pot a krev (2013)

Tak tomu říkám zklamání. Před shlédnutím jsem četl o filmu diskuze, viděl trailery a celkem se těšil. Že z toho však nakonec vzejdou scénky, ve kterých se grilují ruce od mrtvol a podobně, to mě opravdu až na pár světlých okamžiků nepotěšilo.