Gangy očima Rosse Kempa (2006) (seriál)

Velký respekt reportérovi i kameramanům. Točit v takovém prostředí a v blízkosti některých doslova tvrdých zločinců, to chtělo opravdu velkou odvahu, kterou každý nemá.

X Factor (2008) (pořad)

Nejlepší byly All X

Dannyho parťáci (2001)

Brad Pitt, George Clooney, Julia Roberts, Matt Damon a další hvězdy v Las Vegas, kde se točí pěkně velká hromádka peněz, tomu tedy říkám Hollywood.

Kostka (1997)

Za málo peněz celkem dost muziky. Prostředí vymyšleno určitě originálně, v jednoduchosti je někdy krása. Ačkoliv děj je tedy téměř pořád na stejném místě, rozhodně se nedá říct, že by kvůli tomu byl film nudný, naopak. Jediné, co mi opravdu vadilo byl černošský policajt, který mě svým chováním a vyjadřováním občas lezl krkem, ale ten závěr zkazil teda totálně.

Matrix (1999)

Je třeba tento film ještě nějak komentovat? :-)

Nebojsa (1988)

Místy dost strašidelná pohádka, ze scény u mlýna, z čarodějova vzhledu a ze zvuků bych se nedivil, kdyby se nejedno dítě vyděsilo. Lepší atmosféru jsem však v pohádce zažil málokdy. Skvělý pan Vetchý svými legračními řečmi dává člověku na chvíli oddechnout od temných momentů, sotva však napětí na chvíli opadne, přichází velmi dramatický závěr.

Metro (2004) odpad!

Větší hovadinu jste vymyslet nemohli?

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Existují restaurace, kde se obsluha tváří na zákazníky jako kyselý citron a kuchaři si doslova zahrávají se zdravím hostů. Dokonce jsem viděl i díl, kde měli v kuchyni pneumatiky a nádobí vypadalo jako by jej nemyli několik měsíců. Nikdo s tím nic neudělal, dokud nepřišel Zdeněk Pohlreich, který jim ostře vysvětlil, že takhle to rozhodně nepůjde. Některé hlášky přitom opravdu neměly chybu. Na druhou stranu jsem viděl také díly, ve kterých šlo o naprostou prkotinu, která se dala absolutně v klidu vyřešit malým upozorněním. Jenže pan Pohlreich i v těchto případech tentokrát nesmyslně sprostě řval a choval se dost urážlivě, což jistě pár kuchařům nebylo zrovna příjemné.