Hory mají oči (2006) odpad!

Částečně je to taky trochu moje chyba, měl jsem si podrobněji zjistit, o čem přesně film je. Čekal jsem spíše atmosféru, kde budou postavy hlavně vyděšeni z neznáma a ze zvuků, kdy člověk ví, že v okolí se něco nebezpečného pohybuje, ale neví co. Tedy že to bude podobné jako např. Záhada Blair Witch. Nenapadlo mě, že jim zrůdy drze napochodujou rovnou do karavanu, de budou znásilňovat děvčata a poté s řevem jednoho po druhém zabíjet. Na takovou hnusnou, krvavou a zvrácenou pí.ovinu jsem opravdu nebyl zvědavý.

Návrat do budoucnosti III (1990)

Úžasnější třetí díl se vidí málokdy. A to jsem si myslel, že po dvou byť geniálních, ale dost podobných filmech to napotřetí už taková pecka nebude. Originální divoký západ však neměl chybu, opět se nám dostalo skvělé zábavy, snídaně vajec a opečeného chleba z vynálezů byla úžasná, scénář také rozhodně musím pochválit a Michael J. Fox ani Christopher Lloyd nezklamali ani tentokrát.

Tajemství loňského léta (1997)

Pokud jste teenager a horory patří mezi Vaše oblíbené žánry, tak myslím, že toto je snímek pro Vás. Většinu dospělých ale asi už moc bavit nebude.

Světlušky v zahradě (2008)

Pan Defoe v tomto filmu hrál opravdu skvěle. A nejen on, výborný byl prakticky celý film.

Návrat do budoucnosti II (1989)

Z velké části výborné pokračování, které kazí několik hloupých chyb typu Marty mluví do vysílačky půl metru od Biffa, ale Biff si toho nějakým zázračným způsobem nevšimne. To by zpozoroval každý hluchý děda! Jinak ale povedené.

Statečné srdce (1995)

Podle mě zcela nejlepší film Mela Gibsona ve všech směrech. Pokud jste tento vynikající film ještě náhodou neviděli, rozhodně doporučuji všemi deseti.

Drahé tety a já (1974)

Ať se na mě pamětníci nezlobí, ale tyto filmy byly opravdu pro jinou (starší) generaci, do dnešní doby bych to už netahal.

Dívka, která si hrála s ohněm (2009)

Už to není taková pecka jako jednička (Muži, kteří nenávidí ženy), stále však lze hovořit o celkem zdařilém napínavém krimi.

Zakletý vrch (1999) (TV film)

Celkem slabota, připadalo mi to vše takové odfláknuté a nedotažené. Nečekal jsem zázrak, že však děj bude takto jednoduchý a v pohádce se objeví opravdu dost okaté chyby typu mříž jde vyrvat rukou, to mě trochu zaskočilo. Záběry a místa se příliš mnohokrát opakuji, což je další slabota. Alespoň paní Cibulková hrála velmi dobře a na Jitku Schneiderovou se celkem dobře koukalo.