Rande naslepo (2017) odpad!

Tichý a vděčný.....teď už i slepý. Co dalšího nám ta eubolšánská pakáž naservíruje příště?!

To je ale nápad! (2013) (seriál) odpad!

Bezpohlavní hovno, jehož didaktická hodnota je rovna právě tomu hovnu.

Konec semestru (1974) (TV film) odpad!

Zcela tragická zhovadilost. Soudruzi ze SNB se chovají jako největší diletanti. Herectví povětšinou ploché a neumětelské, výrazně to však dohánějící ochotnickým přehráváním. Dialogy někde na úrovni práce průměrného gymnazisty. Dokonce i ten Vala stál za hovno. Fuj, škoda času.

Star Wars: Síla se probouzí (2015) odpad!

Krystalické filmové zlo, fekál první kategorie a sebevykrádačka par excellence. Star Wars sága má jen tři díly a tenhle mezi ně teda rozhodně nepatří. Tohle se nějací debilové domluvili na facebooku a natočili kundovinu ala Youtube šajse. Smrt vám všem!

Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

Vykradnu soudničku a nasekám to tam inscenačně-polodokumentárním stylem. Dobré, u nás nadprůměrné, ale příliš vysoké hodnocení. Zas, proč ne, zvlášť za ukázání čárkozmrdů, šmejdů ve vedení, stejně tak řiťolezců a protežovaných hňupů. Až se policie konečně reformuje a nepojede podle C.K. - SNB modelu (a hlavně přestane tak "myslet"), bude líp. Ještě by mohli ukázat, jaké máme hovada znalce s nedostatečným vzděláním (často vyučujících kriminalistiku), ale mocně si honících sve slizké ego na posudcích.

Spectre (2015)

A příště: Jmenuji se Bond, Gay Bond! A možná bude blond.

Creed (2015)

Tuctová prasárna a zbytečná zhovadilost. Další film bude Rocky Blboa, protože Sly nám na starý klouby blbne. Jo, a náš hrobník vám vzkazuje, že když už se s mrtvolou jakž takž důstojně rozloučíte, tak ji pak už vykopávat na další párty nemáte. Prej to není ono!

Stážista (2015)

Guláš tisíce chutí a jednoho průjmu. Jsem zvědavý, zda by v dnešní vykastrované filmové produkci prosáklé feministickými chcankami byl chlap stejný upracovaný chudáček jako Anička nebo ženská na místě jejího manžela v domácnosti (tedy tam, kde je vlastně její místo) taková záletná svině. Ne, tak by to nebylo. Chlap by byl hajzl, který sere na rodinu a stará se jen o "svoje", přičemž ženuška by sice šoustala jak divá s někým jiným, ale byla by to vlastně oběť toho zlého manžela, který ji nevěnuje dost pozornosti a něhy. A její drbání jemu za zádama, by bylo vlastně takovým výkřikem o pomoc, niternou proklamací o ublíženosti a druhé koleji a bla bla bla. Navíc se De Niro tváří jak dementní pošahanec.

Vzmuž se (2015)

"Umělohmotný" jak sviňa, ale mohlo bejt hůř. Pro transdžendráky to může být však pecka, protože tam hraje pan herec Lake Bell.

Nikdy to nevzdávej (2008) odpad!

Tak kterej z vás bukulele si natočil svoje homo hrátky na telefon a hodil to sem jako film. Přes 70 %, si děláte srandu?!