Mrňouskové: Údolí ztracených mravenců (2013)

dal som 2 hviezdicky dovody: bud animak alebo film 2 v jedno to nenavidim bla. je to nemy film skoro ako dokumentarny videl som asi 12 minut potom som to preskakoval nedalo sa to skratka vydrzat dakujem viac krat fakt nie...

Sviňák (2013) odpad!

pozrel som prvych 10 minut a musel som tu blbosť vypnúť. nedalo mi to snad ked sa budem nuudit viac tak to dopozeram ale teraz sa to fakt nedalo. fuha

Území mrazu (2013)

Toto je konecne raznejši herecky vykon od Nicolasa Cage . Napätia je v celom filme slusne . John Cusack je moj oblubeny herec a na rolu psychopata je priam stvoreny. Videne raz a myslim že aj stacilo ale filmik je to dobrý doporucujem.

Phil Spector (2013) (TV film)

3 hviezdicky davam preto lebo je to podla skutocnej udalosti, Helen Mirren a Al Pacino dobrý výkon ale filmy so sudnymi procesmi velmi nemusim. Na jedno pozretie.

Requiem za sen (2000)

Fajn filmik o drogach ale žeby to bola daka pecka tak to zas nie. Zoženieš pracchy kupiš si ju snupnes a na druhy den zas rozmyslas ako zohnat prachy. Mas babu? fajn tak ju poslem slpat nech donesie dake prachy aby sme mali čo do nosa. Njaviac ma rozčulovala ta stara babizna pred tým telkáčom.

Sbohem, baby (2007)

obyčajny priemerný filmik ktory mi vyfučal z hlavy uz po dopozerani. Dej zdlhavy nudny . Cely film sa hľada decko a bla bla bla nechapem tomu vysokemu hodnoteniu ale ja som sa príšerne nudil. Takych filmov je milion. Som sklamaný a ľutujem ze som to videl. Chcel som dat jednu hviezdicku ale ku dvom som sa priklonil len preto ze ti ostatní to tu päťkuju, ale viac ako 2 hviezdicky to skraka nemalo fuha uz to viac nechem vidiet dakujem stačilo bodka.

Jedna mezi oči (2012)

3 hviezdičky so zaťatými zubami 90 minut sa pozerat dalo. Keby to bolo dlhsie uff. Bum, prask, bum,bum par vetičiek k tomu a balime. Číňanek ušiel dcéruška bola sexi, nahé ženy tam boli, záverečna ,,mastenica,, ušla. Ku pondelkovému popoludniu celkom fajn oliva. Ham.

Saw: Hra o přežití (2004)

Ked chcem vidiet horor tak uz nieco poriadne. Nie obyčajne behanie kamerou sem a tam ako to u priemernych hororoch býva. Saw je fakt masakrovy horor ako ma byt, nechyba krv, nechyba napätie ani zvraty. Fakt premyslene metody vraždenia uau

Statečné srdce (1995)

toto je moja srdcovka najlepší film s historickou tematikou. William Wallace v podaní Mela Gibsona je bravúrny. Príbeh o jednej jedinej veci o veci ktorú chceli aj Slovaci o slobode. A samozrejem láske k žene ktorú William miloval až do smrti. Nenašiel som v tom filme žiadnu hluchú pasáž, tych 170 minút mi ufrčalo ani neviem ako. Na tomto filme ma nezaujímali ani tak bitky,ale skôr to za čo bojaval William. Chcel slobodu pre Škotsko (,,slobodu môžete stratiť,ale môžete si ju aj vybojovať! tak bojujte! ,,). Mel Gibson si pri svojom režijnom debute počínal bravúrne, presne vedel čo chcel tímto filmom povedat. Klobúk dole. Nemal som veľmi rad historciké filmy ale po tomto zážitku som si ich obľubil podobne ako napr : , http://www.csfd.cz/film/71307-troja/ , http://www.csfd.cz/film/90790-alexander-veliky/ , ale ako vravím tento film je , bol , a bude mojim naj nja filmom a drží sa na mojom pomyslenom trone už veľmi veľmi dlho. Nesmiem zabudnúť na hudbu ktora je priam božská teraz mi znie v ušiach.