Párty Hárd (2019)

Anti-herci, režie, scénář, střih ... naprostá sračka. Srovnávat to s Prcičkama tu opravdu není na místě.

Kobiety mafii (2018)

Surové, nepředvídatelné, rychlé navzdory stopáži. Příjemná změna od Hollywoodu

Avengers: Infinity War (2018)

Strážci galaxie opět nezklamali a vyzdvihli film o pár procent nahoru.

Black Panther (2018)

Mix Star Wars a Kokosy na sněhu. Zbytečný film s otřesným mixem zvuku. 25%

Rudá volavka (2018)

Fanoušci i nefanoušci J.L. určitě zaonanují v první třetině filmu. Pak dlouho nic a ke konci nečekaný zvrat. Kéž by to mělo o půl hodiny méně a kéž by obnažené záběry s J.L. byly zpomalené. Takhle jen 3*

Bajkeři (2017)

Jedna hvězdička za Nečasove džouky a pěkně holky. Jinak totální brak.

Velká hra (2017)

Pro lidi co nerozumí moc pokru, a ještě neumí dokonale anglicky, to bude film, při kterém se celkem zapotí. Tempo dialogů je neskutečně rychlé a dekolt Jessicy je vražedný, až se mi chtělo chvílemi brečet. Asi budu muset přehodnotit žebříček nejoblíbenějších hereček. Na pět hvězd to úplně není, ale krásných 80% si to zaslouží. Pro fanoušky této rudovlásky je tento film povinnost.

Od písně k písni (2017)

Z úcty k hercům jedna hvězda. Jinak film totál mišuge, které pochopí asi jen jedno promile obyvatelstva přímo z branže.

Zmenšování (2017)

Tak dobrý nápad a taková sračka, která se ubírá úplně jiným směrem než byste čekali. Navíc spousta věcí nedomyšlených. 25%

Thor: Ragnarok (2017)

Vzalo si to hodně ze Strážců Galaxie a to je jenom dobře. Takhle by měly dnešní komiksovky vypadat.