Narcopolis (2015)

O čem to vůbec bylo? Ztráta času.

Bez kalhot XXL (2015)

Finále to tak nějak zachránilo, jinak bych tomu dal ODPAD. Takže pro lidi co neviděli - přetočit všechno až na konec a ten si pustit, jinak to předtím je zbytečná kopa hoven.

Jurský svět (2015)

Film tak nějak pokulhává v různých situacích jako je ženská v podpatcích, borci na motorkách bez brýlí (když už to těm blbům, co točí filmy dojde, že na motorce se bez brýlí moc rychle jet nedá), SPOILER závěrečná bitka, kdy je I-REX přemožen starý páprdou Téčkem a jedním mini raptorem, umístění Téčka přímo do centra zábavního parku i když před 20ti lety vykilloval celý ostrov ... No bylo tam toho hodně zvláštního. Nicméně efekty a prostředí celkem dobře zvládnuté a z nostalgie k tomuhle kultu dávám 72% - 4*

Ghoul (2015)

Prostředí bylo hnusné, místy klaustrofobické. Atmoška byla hutná, občas i nějaká lekačka, snad jen ten konec mohl být jiný...celkem by mě zajímalo, jak vypadá těch dalších 6 alternativních konců. Myslím, že se Jákl nemá za co stydět, ba naopak, jen tak dál. 77%

San Andreas (2015)

Trajektorie vývoje děje u těchto katastrofických filmů je vždy na chlup stejná a tím pádem dosti předvídatelná. Takže nezbývá než vyzdvihnout herecké trio The Rock, Daddario a Cugino. První jmenovaný se do této role překvapivě hodí i když ho raději uvidím v dalším pokračování F&F. Druhé dvě zmiňované jména patří ženám, které po tomhle filmu utkvěly v mé paměti a už hledám jejich naked jépégéčka. Abych to shrnul, film byl koukatelný, zábavný a občas i zajímavý a díky hereckému obsazení musím dát ještě hvězdu nahoru, takže se ustálím na 4* (74%)

Špión (2015)

Nebýt Jasona Stathama a jeho ukrutných zkušeností, tak je to capina na n-tou. Netopýři a krysy v kanclu CIA, wtf?

Šéfové na zabití 2 (2014)

Dva hádající se debily ve filmu ještě nějakým způsobem zmáknu, ale tři už jsou přespříliš. Nevím proč si někdo myslí, že může diváka pobavit tím, že budou herci tlápat nesmysly a nejlépe všichni zároveň.K tomu ještě napichaná Aniston botoxem. Alespoň ten její scénář měl dobré hefty. Stejně jako jednička - propadák

Whiplash (2014)

Chtěl jsem dát 3 hvězdy, ale finále to naštěstí vyhouplo o hvězdu výš, i když jsem si už přál, aby přestal hrát, ten konec natahoval moc. V podstatě je příběh jen o dvou postavách - Miles Teller a J.K.Simmons, oba dva zahráli svou roli bravurně, i když Teller nebyl zrovna sympaťák. Kdoví, jaký na to má názor člověk, co je opravdový profesionál v téhle branži. 4*

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Prvních 60 minut totální nuda a poprvé v zivotě jsem uvažoval o odchodu z kinosálu. Naštěstí se druhá polovina rozjela a ja se chytil. Je smutné, že většinu nových filmů zachraňují známí herci, bez nichž by to stálo totálně za nic.

Cashback (2006)

Je to kunšt, natočit něco tak otřesně nudného. Hlavní "hrdina" naprostý trubec, nedalo se na něj ani chvíli dívat. Dávám 2*, za těch pár hezkých scének s nahatýma babama. Nechápu, jak někdo může tuhle fantasmagorii přirovnávat k Americké kráse.