Twin Peaks: ohni se mnou pojď (1992)

Viděno 10 let po seriálu s01 a s02 a cca 2 měsíce po s03. No v podstatě jsem zjistil, že Laura je pěkná coura, to je vše. Asi si budu muset celý seriál od začátku zopakovat

Humr (2015)

Mindfuck ***, Mashup ****, Bullshit ****

Ploty (2016)

Po shlédnutí tohoto filmu má člověk hlavu vybrakovanou, jakoby strávil 3 hodiny na přednášce o perspektivách hřebíku. A tak jediné, co si zapamatuje, jsou dva hlavní herci, kteří do své práce dávají maximum a to by se cenit mělo. Nevím už ani o čem to bylo, ale Denzel je pán herec.

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Velice působivé zpracování. Důvod proč film vidět je hlavně ten, co film nabízí po zvukové stránce. Ten soundtrack je prostě bezkonkurenční,.

Vetřelec: Covenant (2017)

63% ? Nevím co by zdejší rádoby odborníci ještě chtěli. Další z tisíce příkladů toho, že hodnocení na csfd není zcela vypovídající. Jak se ve filmu nevedou hodinové dialogy o hovně a není na něm nálepka "drama" tak je to jen průměrný film. Film splnil má očekávání. Dobře zahrané, výborný audiovizuální, velice zajímavý příběh.

Rychle a zběsile 8 (2017)

Dom umí to, Dom zvládne ono... myslím, že tu máme noveho Chucka Norrise, jen s tím rozdílem, že tento to myslí vážně. Navíc je to díl od dílu stupidnější a "more out of reality". Dvě hvězdy za Dwayna a Jasona. Až tam nebude hrát Vin Nafta, tak to možná koukatelné bude... tohle je ale fraška

Logan: Wolverine (2017)

Vyborny Hugh, výborné necenzurované bitky a slovník. Co ale stálo za hovno byly ty děcka, naprosto otřesný soundtrack, ale ze všeho nejhorší byla zápletka. Nechápu hodnocení ostatních.

Robinsonův ostrov (2017) (pořad)

Proč, proč to musí tak natahovat? Série o 100 dílech a v 90% z nich jsou jen kecy o ničem. K originálu si to ani nečuchne, kdyby to zkrátili na 16 dílů, tak by to bylo zajímavější. Bohužel češi se z toho snažili vydolovat co nejvíce na úkor zábavnosti. Klasika

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Film vytvořený především pro chlapy, ve kterém jsou minimálně tři dámy, pro které by každý vraždil. Kombinace brutality a erotiky dostane asi každého, ve kterém tkví alespoň nějaká špetka testosteronu. Místy sice zdlouhavé, ale určitě to nebyla ztráta času.

Zúčtování (2016)

Ta Barretta a zvuk, který vždy přišel až vteřinu po výstřelu mě prostě dostal. Jinak to byl až překombinovaný příběh. Hlavní hrdina mě k srdci moc nepřirostl, avšak 75% jsou už 4 hvězdy...