Drak přichází (1973)

Já vážně nevím co si o tomhle filmu mám myslet. Bruce Leeho mám rád a je mi vážně moc líto, že zmeřel tak mladý, protože by byl dodneška velkým přínosem celosvětové kinematografie. Líbí se mi jak dělá ty zvířecí zvuky, ale zase mě odrazuje, jak protivníovi dá jednu ranu a ten je mrtvý

Otec a otec (1983)

Úžasná komedie v čele s dvěmi velmi známými francouzskými herci s velkým H. Gérard zde zastupuje takovou tvrdou ruku, respekt, Pierre zase zastupuje komediální prvky. Tutově na 5 hvězdiček

Velký blondýn s černou botou (1972)

Já toho Pierra prostě miluju - co on dělá to je fakt dílo :) Pro mě je prostě duo s Velkým blondýnem vrchol Pierrovi kariéru (pro ostatní asi ne) :)

Seber si svých pět švestek (1983)

Neni to jako ostatni komedie s Pierrem jako napr. Blondyn, ale taky dost dobry, u tohohle francouze se proste musim porad smat - uz jenom kdyz se na nej podivam, tak se smeju :)

Odplata (1999)

Mel GIbson má i lepší filmy, ale tenhle stojí za to podívat se na něj ...

Sbal prachy a vypadni (1998)

Film je vážně úžasněj. Krásně se na něj dívá a ani minutku se nenudíte. Skvělí obsazení. Pro moji smůlu jsem viděl první Podfu(c)k a až potom Sbal prachy... a abych řekl pravdu nějaký podobnosti tyhle dva filmy měli. Snatch byl pro mě stejně asi o něco lepší

Dr. House (2004) (seriál)

Má tenhle serál nějakou chybu?? Asi ne. Na Hugha Laurie v roli "nevychovaného" doktora, který se s ničím nemaže a všechno řekne jak mu na srdci leží, se vážně můžu dívat pořád

Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod (2004)

Fantsy film, který vás dějem nijak zvlášť nezaujme, ale Jim Carrey? Ano Jim Carrey vás zaujme rozhodně. Oscar je myslim si oprávněný, protože pře ty masky, které na sobě hrabě Olaf měl, by jen málo lidí Jima poznalo

Rocky IV (1985)

Všechny díly Rockyho jsou řekl bych pořád to samý, ale člověka to neomrzí. Tenhle díl, byl podle mě nejlepší