Clerks 2: Muži za pultem (2006)

škoda některých přehnaných scén (osel); diskuze o LOTR (Look at you two whipping out your preciouses) -- GENIÁLNÍ

Americano (2005)

film by se mi asi líbil víc, kdyby se jeho "hrdinové" nechovali tak strašně nadřazeně a nad vším se neušklíbali. ale co, měli koneckonců hrát jen typické Američany

Gympl (2007) odpad!

jak takovouhle sr.... vůbec pustili do kin... "humor" individuí vylezlých ze Sklepa (spíš žumpy IMHO) vážně nepochopím. a zdálo se mi to, nebo byly některé ty děti i předabované?

Vratné lahve (2007)

na tohle se hrnuly do kin ty davy? :(

Krvavý příliv (1995)

i kdyby to bylo sebepitomější, jak je tam ponorka a Denzel, nejdu pod tři

Once (2007)

co to sakra...? to byl záměr, vykreslit Čechy jak největší sociály? a to si ta rodina nějak přilepšila tím, že se přestěhovala do Irska? kytky snad ta holčina mohla prodávat i tady, ne? a pokud už chtěla být za každou cenu v Irsku, mohla jet s work and travel a nemusela s sebou tahat i matku. a to se ta matka ještě nenaučila ani trochu anglicky, když tam žije? takhle zoufale anglicky nemluví ani MOJE máma (promiň, mami)! a v kolika ta Irglová jako měla rodit, když už měla takhle velkou dceru? a všimli jste si, jak šíleně jí ta angličtina "haprovala"? jednou mluvila jak Tatar ("sou aj bring jů d hůvr tumorou"), vzápětí používala rádoby sofistikované vazby typu "i should have done..."! ale hlavně že v jednom kuse používala "fuck", to bylo teda opravdu strašně cool. zpětně mi připadá, že se tohle slovo objevilo snad v každé její druhé větě. asi si to beru nějak moc osobně, ale tenhle film mě prostě jako Češku (a taky jako anglistku) urážel. a na Hansarda mám stejný názor jako Bebacek. fuj. Frames už mi nikdy nebudou znít stejně. vážně dík:(((

Útěk do divočiny (2007)

2* tak maximálně za přírodu a hudbu, jinak je film naprosto o ničem. víc než dvě hodiny neskutečně PŘEMOUDŘELÉHO tlachání rádoby o smyslu života a bla bla bla, do toho neustále z různých povrchů (stůl, deník, kmen stromu - podle toho, co se hrdina zrovna rozhodne zprznit) "vyvstávající" myšlenky... tak velká koncentrace klišé se jentak nevidí.

Match Point - Hra osudu (2005)

taková hodně volná variace na An American Tragedy s extrémně slizkým Meyersem. by mě zajímalo, jestli Allen zaplatil Dreiserovým potomkům za autorská práva :)