The Last Winter (2006)

další z filmů, na které jsem se nechala nalákat úchvatně sestříhaným trailerem. ale ve filmu samotném skutek utek:( těch výjevů v něm by se nebála ani moje babička (a ta se bojí žab...)

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

jak už zmínil ChewieDC, film je strašně chladný: hudba-fajn, herci-fajn (hlavně Tilda), výprava-krásná, ale celkově přes veškerou do očí bijící snahu o hloubku celý film nakonec tak nějak bez emocí. co mi ale na filmu nesedlo asi nejvíc, byla Cate se svou šílenou dikcí

Síla klamu (2000)

tohle se až tak nepovedlo. chápu, že se téma bez symbolismu zpracovat nedalo, ale toho přehrávání bylo přece jen zbytečně moc.

Prosincoví kluci (2007)

sentimentální slátanina s hezkou krajinkou a hudbou

Zlo mezi námi (2003)

jako film příjemné, ale jinak je to jen další variace na téma "litujte hajzla". to samé jako Norton v AHX. konečně mu někdo dá co pro to, a najednou se bije za spravedlnost a za slabší? ale prosim vás

Jako malé děti (2006)

docela zklamání. dalo by se říct, že jsem chápala, co Sarah cítí, a možná bych situaci řešila stejně. ale co ten závěr? (miniSPOILER) jeden malý freak-out/bouchnutí se do hlavy, a všechno hodím za hlavu? těžko.

Requiem za sen (2000)

bylo mi blbě prakticky od začátku- z neustále se opakujících klipových záběrů se mi motala hlava, do toho x dalších flashbacků snažících se vysvětlit pocity hlavních postav (btw, je mi srdečně jedno, jak se cítí nějaká fetna), na konci odumřelé končetiny.. díky pověsti jsem čekala kvalitní drama, ne hromadu humusu, která stejně nic neřeší

Quantum of Solace (2008)

nůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůďoooo. líbila se mi bohužel jen úvodní píseň

Ti druzí (2001)

atmosféra fajn, nápad fajn... a Kidmanová opět přehrává, přehrává a přehrává