• Krátkometrážní

Jsem agent (2002)

Výborný Eddie, aj Owen ale ten scenár to ťahá na dno

Umučení Krista (2004)

Gibson to má dobre prešpekulované.. Biblia je najväčší bestseller všetkých čias, tak prečo ju nesfilmovať? Na rozdiel od ostatných filmov o Ježišovi, ktoré sú neuveriteľne nudné, si Gibson vybral len tú najakčnejšiu a najslávnejšiu časť. Dnešného diváka oslovia: 1, Počítačové triky 2, Skvelé dialógy alebo 3, Naturalistická akcia. Tá zabrala vo filmoch od Vojaka Ryana, cez Black Hawk down, až po Tears of sun. Takže Mel stavil na túto kartu a myslím, že sa mu to vyplatilo. Je to neuveriteľne brutálny film, ktorý má zahrať na city (aj vy ste pri každom ďalšom údere sykli???) a pripomenúť ľuďom čím všetkým musel Ježiš prejsť. Zároveň ma udivilo, že každé jedno slovo v scenári, bolo prepísané priamo z Nového Zákona, nebolo tam nič navyše - možno iba hudba, ktorá mi pripadala dosť akčná. Gibson si týmto filmov vyplatil odpustky minimálne do roku 2333. PS: Barnabáš bol psycho, o tých dvoch rímskych vojakoch ani nehovorím :o) Amen

Leon (1994)

Teraz by možno film až tak nezaujal, ale v roku Pána 1994 to bola bomba :o)

Sebechlebskí hudci (1975)

Na slovenské pomery to musel byť asi najvýpravnejší film 70 rokov :o) Ešte štastie, že máme na Záhorí púšť. V každom prípade je to dobrá zábava na sobotné poobedie

Toy Story 2: Příběh hraček (1999)

Výborná komédia, nehovoril by som že je Shrek lepší, alebo horší. Obidva sú výborné, ale každý inak

Banditi (2001)

Výborná oddychovka a herecké výkony hlavných postáv sú vysoko nad priemerom. Hviezdička dole za nedotiahnutý scenár, ale inak je všetko košér. PS: Vždy, keď chcete vykradnúť banku, prezlečte sa za rockerov!

Hodina pravdy (2002)

Dosť veľké sklamanie. Obohraný námet a asi najslabší výkon de Nira, aký som videl.

Odpadlík (1992) (seriál) odpad!

Odpadlík = odpad!

Alf (1986) (seriál)

Jedná hviezda je za Dančiakov dabing :o))