• Krátkometrážní

Hrdina (2002)

Skoro až "zenové" pojatie filmu. Potom, čo som videl tento film, sa mi v mysli vynorila jediná otázka: Aká je farba vetra???

Polibek draka (2001)

Výborný záporák Tchéky Karyo, nemilosrdný Jet Li a 2ja dosť trápny blonďatí týpci. Scéna ked Jet Li vymláti celú telocvičňu karatistov je taká obohratá a nedomyslená až strach. Ale je to jeden z lepších JetLiho filmov z posledných rokov

Romeo musí zemřít (2000)

Jet Liho mám rád, hiphop tiež, Aaliyah bola tiež kočka.... čo ešte dodať??? Je to proste popkorňáč

Král zabijáků (1998)

Poznám tento film aj pod názvom Hitman (btw). Inak je to celkom slušná pohodičková mlátička

Smrtonosná zbraň 4 (1998)

Jet Li vs. G&G. Keby Li pokungfuoval aj tychto dvoch šašov, tak ako ostatných, tak Smrtonosna zbran 5 by určite nebola

Tenkrát v Číně a Americe (1997)

Ked už v číne niet koho mlátiť, tak sa musí ísť do ameriky. Indiánov je vela a ked sa do nich pustí Jet Li tak bude perie lietať :o) Samozrejme nesmie chýbať ani biely záporák, nejaká tá šibenica, vypadnutá pamäť a chinatown. Thunderfoot je výborný a Jet Liho angličtina v dostavníku.... treba počuť.

Černá maska (1996)

platí to isté, čo u Jackieho Chana - ide o mlátičky, zbytok je len šunt na vyplnenie času - ale presne takto to máme radi

Pěst legendy (1994)

šie-šie sifu Jet Li (prekl. dakujem majster). Remake Bruce Leeho Fist of legend na najvyššej úrovni. Takto si to možno predstavoval aj samotný Bruce

Shao Lin zhen gong fu (1994)

Dokumentárny film o fenomenálnych schopnostiach šaolinských mníchov. Odkaz pre slabšie nátury - NEPOZERAT! Iba ak by ste boli zvedavý na techniky "železný rozkrok - kopanie medzi nohy", "železný golier - udery do krku" a iné lahôdky :o) alebo na 80ročného starčeka čo robí stojku na jednom prste