• Krátkometrážní

Čelisti (1975)

...aj vam behal mráz po chrbte???

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Bezkonkurenčne najlepšia komedia, aku som v januari videl :o) Orlandova akrobacia na slonovi + zakradanie sa obrovskeho pavuka za Frodom (tu mi chybala len hudba z ružového pantera) a mnoho iných pikošiek.... Ale jedno sa nedá uprieť, výprava a občas aj atmosféra boli špičkové. Trošku lepší scenár a 5 hviezdičiek by odo mňa bolo istých :o)

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Konečná bitka ma skoro dostala... Najprv svojím bombastickým nástupom a potom svojím neuveriteľným koncom. 10 jazdcov si veselo cvála pomedzi 10000 škretov, ktorí sa zmôžu len na padanie do priepasti a umieranie :o))

Spy Kids 3-D: Game Over (2003)

2 hviezdy za "3D grafiku". Tento brak by bez nej niesol hodnotenie ODPAD! uplne zasluzene a to by nezachranila, ani sladka Selma Hayek ci George Clooney. Sly Stalone si za vykon v tomto filme Zlatu Malinu skutocne zasluzil :o) Dufam, ze nubude vznikat viacej filmom s takymto obsahom a "efektami" - kto chce 3D grafiku, nech uhana do IMAXu - howgh

Dinosaurus (2000)

ak by sa to natocilo ako akcny film so spustou krvi a poriadnym akciou, tak by to bola BOMBA :o)

Aladin a král zlodějů (1996)

bez Džina to nebolo ono :o) lubovolna epizoda zo serialu ma viacej zabavila... Kedy konecne sa prestanu robit taketo samoucelne pokracovania uspesnych filmov???

Není král jako král (2000)

5 hviezdiciek za najlepsie dialogy (...co to ma byt? nejaka smiesna dedinska hra??? :o))) A za jeden z najkratsich happyendov v dejinach dysneyho filmov :o)

Shrek (2001)

moja premiera tohto filmu nedopadla najlepsie... O druhej v noci som sa tak smial, ze mi susedia buchali na radiator :o) a v momente matrixovsko-fioninho-bulettime kopu som uz mal vazny problem a vtedy som pochopil co znamena "sulat sa od smiechu". Mozno neni v Shrekovi tolko gagov ako v Nemovi, ale rozhodne stoja za to :o)

Hledá se Nemo (2003)

Videl som ten film asi 20 krat a napriek tomu tam vzdy najdem nieco, co som si predtym nevsimol - staci sa len pozorne pozerat :o) Zatial najlepsia dysnyovka, aj ked miestami trochu "roztahana"