• Krátkometrážní

Tenkrát na východě (2000)

Do tohto filmu som Jackieho mal rád pre jeho neuveriteľné kaskadérske kúsky. Od tohto filmu ho mam rád aj ako herca :o) Uno mas???

Křižovatka smrti 2 (2001)

Jackie je už teraz legenda. Chris Tucker sa snaží byť Eddym Murphym, ale nie a nie sa to podariť. No a Ziyi Zhang nepotrebuje komentár :o)

Křižovatka smrti (1998)

Jackiemu uz trochu dochádza dych, ale ešte stále je to slušné. Lepšie ako dvojka

Božská relikvie 2 (1991)

Výborný nápad s vetracou šachtou a obrím ventilátorom, scéna s gulometom - tiež by som sa rád zahral na supermana :o) Ale to by som musel byt JAckie Chan a mat pri sebe nádhernú čínsko-európsku 3kombináciu pomocníčok :o)

Božská relikvie (1986)

Pokial Jackie rozdáva údery nalavo, napravo, hore, dole, dozadu, alebo všade naraz, tak je to v pohode :o) horšie je to už, ked chce divákovi niečo povedať. Alan Tam je výborný :o)

Pojízdná kantýna (1984)

jeden z najlepších Jackieho filmov :o) Bitka na zámku s Urqidezom je proste božská.

Vítězové a hříšníci (1983)

čínsky humor je dosť infantilný, ale mohlo byť aj horšie (vid...Funes). V Jackieho filmoch ide hlavne o posledný súboj a ten zbytok je len omáčka, aby sa naplnila minutáž :o)

Mstitel beze jména (1998)

Je to proste Jackie!! Ide hlavne o parádne mlátičky...nie??? Kto si chce pozrieť seriózny film, nech si pustí Hanksa, alebo Spaceyho :o)

Jackie Chan: My Stunts (1999)

ahaaa - tak takto sa to robí??? hmmm....jednoduché, stačí 10 rokov tréningu kungfu, kamera a idemeee :o)

Shaolin fotbal (2001)

111 minútová reklama na PUMU :o) Kto berie tento film vážne, o veľa prichádza. Kto by si pomyslel, že si čínania dokažu robiť srandu zo seba, futbalu, z kungfu...?? 1 hviezdička je za činskeho trénera so spadnutou sánkou :o)