• Krátkometrážní

Odplata (1999)

jeden z najlepších Gibsonových filmov

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Ak sa ešte po desiatich rokoch ozývajú po Čechách a Slovensku hlášky z tohto filmu, znamená to jediné - je to legenda. Ten film je proste tak zlý, až je dobrý

Podfu(c)k (2000)

Výborný scenár, výborný strih, výborná hudba, výborný dej, výborný Brad Pitt. Tí anglickí cigáni sú skoro tak "vychcaní" ako tí naši...

Kurýr (2002)

Hop a je tu lidoop, alebo radšej Hop a je tu Jason Statham s dvoma nablyskanými pištolami a sexi Qi Shu okolo krku. Na niektorých scénach akoby sa podpísal sám Jet Li, ale berme to tak, že dobré nápady sa budú kradnúť stále

Prácička v Itálii (1969)

Nadupané autá, špinavá prácička, veľa peňazí, krásna žena... čo vám treba viac. Hlavný záporák síce nič-moc, ale Jasona Stathama mám celkom rád. Rýchly strhujúci dej a dve hodinky v kine, alebo pred TV utečú ako voda :o)

Drak přichází (1973)

Bruce Lee je frajer - škoda, že ostatným postavám chýba tá jeho charizma. Keby som ten film mal hodnotiť hned ako som ho prvý krát videl, tak 5 hviezdičiek by bolo jasných. Teraz mi to však celé pripadá akési ošumelé..

To nejlepší z bojových umění (1990)

pokiaľ ste fanatici na HK akciu, tak tento dokument vám nemôže v zbierke chýbať. Od "praveku" kungfu filmov, až po "novovek", od Brucee Leeho až po J.C.v.Damma

A.I. Umělá inteligence (2001)

Slzopudný, trochu temný film. PS: osobne by som robota domov nebral, vsak na deťoch je najkrajšia práve tá ich "neposlušnosť" - nie??

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Pred kinom sme s frajerkou nakupili popkorn, colu, čokoládu a plno cukríkov, aby sme si mohli dokonale vychutnať film. A pri záverečných titulkoch som zistil, ze sme sa toho všetkého ani nedotkli - dej nás proste vtiahol do seba a nepustil nás až do konca :o) Takto to chcel Steven???