• Krátkometrážní

Kameňák (2003) odpad!

no...ja neviem... najprv pozbierat vtipy a potom k nim spravit nejaky dej... Myšlienka novátorská to je, ale dúfam, že po tomto "kúsku" sa o to už nikto ďalší pokúšať nebude

Teletubbies (1997) (seriál)

Podľa reakcii mojich 2ročných detí by som dal asi 5*, ale žial občas som to musel sledovať aj ja, takže "zlatý stred" + 1 hviezdička za nápad :o) priznám sa, že taka konina by ma vážne nenapadla, ale chechtáky sa dajú na tom zarobiť poriadne

Underworld (2003)

Ak by sa aj druhá polovica filmu viezla v duchu prvej, možno by táto patlanina dopadla o niečo lepšie. Dej bol maximálne zamotaný až som nakoniec nevedel, že kto s kým a hlavne prečo?? Pročo bola inak asi najpoužívanejšia otázka... Prečo sa muchodlaci (vedia chodiť po strope), plížili ako mátohy... Prečo namiesto toho, aby bojovali, tak len vrčali a cerili zúbky.. Prečo sa vykrádali filmy, ako napr. Matrix, Equilibrium... atd Tá jedna hviezdička je za exkurziu zbraní z CounterStriku

Kruh (2002)

bu bu bu!

Cesta draka (1972)

dejovo sice poslabší film, ale na 30ročný film to celkom ujde :o) Finálny zápas v koloseu je pravdepodobne najlepsím duelom od Bruce Leeho a tuším jediným (okrem zápasu s rusákom vo Fist of fury) kde občas dostane na držku :o)

Medvědí bratři (2003)

Klasická Dysneyovka - trochu šmrncnutá prostredím Ice Age. Jednoduché, priame línie, skoro žiadne tieňovanie postavičiek a výborná animácia. Pre deti ako stvorené, ale aj dospelí si prídu na svoje, lebo.... však v každom dospelákovi je kus dieťaťa