• Rodinný

Králova přízeň (2008)

Historické, hvězdně obsazené, drama o dvou sestrách, jejiž rodiče se je snaží stůj co stůj dostat králi do postele. To se jim nakonec podaří, ale také za jakou cenu. Mladší Mary přivede na svět vytoužemého chlapce a tím nasledníka trůmu, v tom se o královo srdce začne zajímat i starší ze sester Anna. Ta však po holčičce potratí a věci naberou rychlý .... . Kdo se nakonec stane následovníkem trůnu ???

REC (2007)

Tady mé hodnocení nebude vysoké, protože jsem již dříve viděl americkou verzi s názvem Karanténa a musím napsat, že amíci film okopírovaly tak, že chviku jsem tady viděl i stejné obsazení,dům atd... :D . Jinak jako nápad přidávám španělské orig.verzi hvězdičku navíc.

Život podle Dana (2007)

Skvělá rodinná komedie o ovdovělém otci 3. dívek. Jako každý rok, tak i tento míří na rodinnou sešlost, aby zde poznal lásku svého srdce.

Zpověď královny střední školy (2004)

Příběh dvou puberťaček, které se za každou cenu snaží dostat na poslední koncert své oblíbené rockové skupiny. Nakonec se jim podaří mnohem více ...

Hodinu nevíš... (2009)

Po nudném začátku se na to dalo koukat. Dokonce jsem se tam i lekl v posledních 15 vteřinách.

G-FORCE (2009)

Roztomilá morčata (krtek ne) zachraňují svět a jak to tak bývá u Disney fillmů, vše nakonec dobře dopadne.

Zombieland (2009)

Výborná scénka s Billem Murrayem v domácím kině. :D

Hanebný pancharti (2009)

Na to co Tarantino sliboval jaká, že to budou válečná jatka, tak po téhle stránce mě film zklamal, jasně zajimavý příběh s různými životními osudy, ale to je tak vše. Souhlas s Tosim. Vinnetou nezklamal.

Všude dobře, proč být doma (2009)

Milenecký pár, který čeká každou chvíli rodinu se vydává napříč státy a hledají kde by se usadili nastálo. Navštěvují své příbuzné a známé které dlouho neviděli a po stráveném společném čase prchají jinam. ... 50%

Sólista (2009)

Jak jsem se na Roberta Downey Jr. těšil, tak jsem byl po závěrečných titulkách zklamán. Dost nudný film :(