• Rodinný

50x a stále poprvé (2004)

Si přestavte, že vaše žena se každé ráno probudí a neví kdo jste. Do této situace nebo jí podobné se dostali hlavní hrdinové této skvělé romantické komedie. Vejdete Do baru a potkáte dívku, která se vám líbí, oslovíte ji a když to vypadá, že je ruka v rukávě tak druhý den (ve stejném baru) si vás nepamatuje a ještě vás vyhodí od stolu ... .

Kurs sebeovládání (2003)

Pokud potřebujete krotit svůj vztek ať nacokoliv doporučuji strávit pár dnů s Jackem Nicholsonem. To co s ním prožil Adan Sandler se jen tak nevidí.

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Skvělá komedie o tom jak si lze ulehčit život pomoci dálkového ovládání. Má to však háček (jak jinak) Jak tak si urychlujete žívot, tím také rychleji stárnete a když zjistíte, že by jste udělali nějaké věci jinak. Skvělé jsou scénky s Davidem Haselhoffem.

Komici (2009)

Nemám moc rád filmy, kde se děj natahuje do více jak dvou hodin. Najde se pár vyjímek a komici mezi ně patří, jasně není to kdoví jak vtipné, ale zase taková nuda to také není. Příjemné zpestření sobotního mrazivého odpoledne. 60 %

Láska na druhém konci (2008)

Průměrná romantika, kde se indka zamiluje do amíka přes telefon a vydává se za ním přes půl země. 50 %

Příšerky z podkroví (2009)

Skvělé. Dlouho jsem se nebavil u dětského filmu jako u tohoto. 4* za tu babku jak nakopala toho nagelovanýho blonďáčka.

Tak trochu jiná love story (2007)

V úvodních 10. minutách to byl samý střih, samé krátké scény nedávající hlavu ani patu. Vše začíná do sebe zapadat, až neštastnou havárii Jonase Julie a jak ti tak bývá pocit vinny hlavního hrdinu zavede do nemocnice, kde se léčí Julia. Před rodinou Julie se vydává za jejího přítele. ....

Záhada Blair Witch (1999)

Kdysy se mi tento domácí film celkem líbil a nedávno se mi dostal do ruk podruhé - hrůza. Buď během 10 let zestárl o 30, nebo postupem věku mám na film tohoto ražení odlišný pohled. A´t tak, nebo tak budu doufat, že nenarazím na záhadu Blair Witch potřetí. :D

Kletba Měsíčního údolí (2008)

Celkem zajímavý příběh z kterého šlo vytřískat mnohem více, ale to by tvůrci museli být odvážnější a nebo by museli vlastnit v kapse nějaký ten finanční obnos navíc. Filmek spíše pro děti. 40 %

Dokaž to! (2008)

Proč se furt točí takové filmy? to je stále dokola. Chudá teenka (jak jinak) miluje tanec a jejím snem je dostat se na vyhlášenou školu v Chicagu.. co myslíte dostane se tam ???