• Rodinný

Hrůza v Connecticutu (2009)

Stále to stejné. Rodinka se nastěhuje do starého domu a po čase se začnou objevovat duchové. Samozřejmě, že je nejprve vidí pouze nemocný syn, kterému to nikdo nevěři. Po nudném začátku se na dalo koukat. Natočeno podle skutečné události.

GO - GO šou (2000) (pořad) odpad!

Co k tomu dodat ?? Myslím že tady ta hodnocení nepotřebují další komentář. Navíc s Gondíky které já moc nemusím.

Čtvery Vánoce (2008)

Dobrá komedie na štědrý den. Z velké nabídky televizních pohádek jsem dal přednost této komedii a nelituji toho.

Hranice (2009)

Akční film s hvězdným Béčkovým obsazením:D I takto bych nazval tento snímek, kde jsem se spíše nudil než bavil. Začátek byl takový zmatečný a když jsem se v tom začal orientovat byl konec.

Létající Čestmír (1983) (seriál)

Naprosto skvělý seriél od Vorlíčka, který jsem si po těch letech moc nepamatoval a strhl mě tak, že jsem shlédl všechny díly po sobě. Po letech má modrý kámen stále své kouzlo. ( Výborný Petr Nárožný)

Pařba ve Vegas (2009)

To byla panečku jízda. Bavil jsem se dá se říct od začátku do konce. Jen jsem během filmu nepochopil kde se tam vzala ta slepice ?? Ale to nebylo pointou filmu. Ještě bych se nechtěl vžít do kůže ženicha. Celý den prospat na střeše. :D

To nevymyslíš! (2005) (seriál)

Některé příběhy (pokud jsou opravdu podle skutečné události) byli skvělé, některé nestáli ani za schlédnutí. takže 50 %

Natěrač (2008) (TV film)

Nedivím se že se Jitka Čvančarová neudržela smíchu před jeho hereckými výkony. Na druhou stranu kde si vydělá 14 tisíc za den. tedy sedm před a sedm po.

Armáda démonů: Matka slz (2007)

Viděl jsem to asi před měsícem a nic mi neutkvělo v paměti a ani nevím o čem to je. To mluví za vše.