• Rodinný

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Serial mého mládí. Snad každý týden jsem netrpělivě čekal až bude neděle a BH 90210. Teď kdyby to opakovali v TV. nevím jestli bych se na něj opět podíval.

Bruno (2009)

Žena se u toho smála celou dobu. Mě to přišlo spíše více trapné než vtipné. ale budiš.

Grotesque (2009)

Je libo pár prstíčků ?? nebo raději celou paži ??? I takto by se dala hodnotit tahle japonská řezničina. Myslím si, že snesu hodně a hodně jsem toho už v hororech viděl, ale tady jsou některé záběry opravdu nechutné.

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Další super animák. Lepsí jak dvojka, ale jedničce se to nevyrovná. Starí známí zůstavají a objeví se tu i pár nových. Výborně jsem se u toho bavil. Škoda že jsem to neviděl v 3D. hodnocení by bylo jistě lepší.

Bejvalek se nezbavíš (2009)

Příjemná romantická komedie u které jsem se sice nezasmál, ale na pozdní nevlídné odpoledne dobrá podívaná.

Prokletí domu slunečnic 2 (2009)

Proboha proč domu slunečnic ?? Vždyť tady pěstovali kukuřici ?? Jinak spojitost s prvním dílem vůbec žádná a nápad nijak originální i když ten strašák docela ušel.

Vládce kouzel (2010)

Hmmmm klasické béčko. Bez napětí sem tam nějaký ten kouzelnický trik, ale to je tak asi vše.

Informátoři (2008)

Jak tohle mohl někdo natočit a ještě s takovým hereckým obsazením ?? Film nemá hlavu ani patu všude samej sex. Jedna hvězdička za herce.

Krvavá hostina 3: Šťastný konec (2009)

Výborná komedie. Jsme se se ženou smáli od začátku do konce. Jak vysral tu hlavu a jaký měl koule. :D ,Ale kvůli tomu že je to udajně horor tak 1*

Alias (2001) (seriál)

1. sezona 60%. 2. sezona 80% .3.sezona 70% . 4.sezona 50%