• Rodinný

Úhel pohledu (2008)

Výborný strhující thriller, který se několikrát vrátí k jednomu atentátu, ale pokaždé z pohledu jiné důležité (jak jinak) osoby. 4*

Návrat domů (2009)

Toto, že měl být horor ??? jedna vražda a věznění sokyně v lásce k jednomu uspěšnému sportovci. utrpení !!!!

Život je boj (2009)

Příběh o tom, jak se z pouličního prodejce pirátských knih o Harry Potterovi stane vyhledávaná hvězda pouličních bojů o nemalé peníze. Stačí potkat správné lidi.

Vzhůru do oblak (2009)

Pro někoho nejlepší animák roku, pro mě to až zase tak slavné nebylo. Pohádka o tom jak si děceček odtáhl domeček k vodopádu. 70 %

Nic než pravda (2008)

Skvělé drama o novinářce ke kreré se dostane informace o tajné vládní agentce. A jak to u novinářů bývá, podělí se o to s ostatními prostřednictvím novin, to se však nelíbí vládě a tak i za cenu uvěznění se snaží z ní dostat její zdroj. 70%

Mezi námi děvčaty (2003)

Výborná komedie, kdy během noci si matka s dcerou vymění těla a žijí jejich životy. 4*

Po přečtení spalte (2008)

G.Clooney jako pěknej proutník. Malkovich jako podvaděný manžel,bývalí vládní pracovník a spisovatel vzpomínkové knihy, ktera se nedopatřením dostane ze skříňky fitnescentra do rukou zaměstnanců a ti v mylném domění, že se jedná o důležitá data se ho snaží vydírat. Klasikcká taškařice bratší Coenů

Fanoušci (2009)

Klasická road movie o partě kamarádů, kteří jedou odněkud někam. V tomto případě jeden z nich má smrtelnou nemoc a nedožil by se premiery episody 1 hvězdných válek a tak se vydávají na 3000 mil vzdálený ranč G.Lucase.

Zevlovat a prudit (2009)

Snad nejslabší film Setha Rogena, který jsem měl možnost vidět. Hraje zde naprostého zoufalce, který vede ochranku v jednom supermarketu a jeho tajným snem je dostat se k policii.

Baader Meinhof Komplex (2008)

Protesty studentů a demonstrace. Kdyby Policie nezasáhla, tak jak zasáhla mohl film skončit už po úvodních 30.minutách. Takto jsme se prokousávali skoro dvou a půl hodinovým politickým filmem. Místy nudným místy akčním a napínavým. 50 %