Bolest a sláva (2019)

panebože to bola nudááá. takmer nepoznáte almodóvara..nebyť príjemného prestrihu Na penelope zaspím ako moje 2 mačky :-)

Mistr mezi vyděrači (1992) (TV film) odpad!

to už z piety dávate 4 hviezdy? veď nudnejšiu blamáž s príšerným strihom, v polovici záberu na ksicht a oidipovské teatrálne gestá s banálnymi frázami nič nehovoriacimi, ale zato v trvaní 2 minút! sa snáď ani nedalo natočiť... katastrofa, som rada , že sa sherlock už odvtedy poriadne posunul, dozadu v 80. a dopredu rokov 2000 ...booože. takto človeka oblbnúť hodnoteniami!

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

mihli sa tam pokusy retrospektívne zrýchliť dej..fajn novinka. aj výprava, aj kostýmy. Hudba mňam. Ale vážne, nenechalo to vo mne iný dojem, že chlapčiská sa zasa pobili. Typický teenegerský macho GuY a chýbajúci dej.

Lucifer (2016) (seriál)

ako takáto komerčná dokola sa opakujúca nuda mohla dostať 3série? ako 80% ak porovnám s forever , alebo britským good omens ,tak sa jedná o látanicu telenovely s anorektičkou v hlavnej úlohe v kombinácii s dindajom z planéty Huga Heffnera. .

Příběh služebnice (2017) (seriál)

mne to ako dokonalá filmarina teda nepripadá . hnus a neschopnosť pohnúť príbehom, zlátaninu ponižovania odetú do pseudohovadiny na námet akýchsi posadnutých amišov...z jediného dôvodu. je to "ejdžbiovsky" systém vytvárať napätie a úžas do absurdistanov, pretože to vzbudí obrovský zujem a o to ide.ženy sa asi hneď cítia zas dotknuté a povedia si, fuj tí chlapi!ak si spomenieme na prepálené Hry o tróny, tak áno. V reále by naprosto zjavné protirečenia vyústili do okamžitého odporu všetkých polointeligentných amíkov. .ale no však túto hovadinu predsa hrá táááká silná héérečka. Bóže, naozaj som sa snažila ešte aj druhú sériu, záujem o spracovanie témy ale opadol po nekonečných sekvenciách striedania ponižovania a nenávisti voči mužom. Ja mám chlapov, chlapcov, mužov skrátka v úcte, minimálne tých v mojom okruhu 1000 km.aj keď o to tu vlastne asi nešlo,išlo o to vyfúknuť netflixu sledovanosť :-). Tak nány , užívajte silný príbeh.

Pomáda (1978)

falošné, falošné a umelé ako ich zostarnuté postavy a prepomádpvané scenáre.nepáčilo s mi to nikdy, a v žiadnom vesmíre..umelina bezobsažná s dobrými choreografiami na tú dobu...

Vlci a bojovníci (2018) (seriál)

dokonalí bojovníci. ostrieľaní vojnoví veteráni, ktorí nájdu zmysel pri záchrane nechceného a nepochopeného druhu ...vlkov a ich krížencov po celej Amerike. jeden z najlepších dokumentov ,ktoré produkuje animal planets.

Sedmilhářky (2017) (seriál) odpad!

nudné, unylé a bez štipky energie. znudené sebestredné Kozy,riešiace svoje obrie egá. Poslať ich niekam na Donbas spoznať skutočnú beznádej reality a tam okopávať zemiaky by bolo asi zmysluplnejšie, naučilo by to scénáristov vnímať realitu a košatosť príbehu :-) než sledovať tie plytké zábery ale skutočne bez štipky humoru. bolo tam toľko hovadín, žeby sa z toho poskladala ďalšia tisícčasťová telenovela a la sex v meste.

PPPíter v Afrike (2018) (seriál)

na to aby ste vedeli Afriku oceniť, treba poznať Pppetrovu osobnost zrejme aspon z 2 -3 projektov. je rovnako charizmatický ako Joe z Priateľov,pozri o čechoch na Youtube :-),trafil to ako vždy, a Česi bratsky a chlapsky priznávajú , že do nich vidí . konečne prerazil aj s knihou kde všade som nezomrel.! vymakaný, výnimočný cestovateľ s mega fantáciou, tvorca dúfam spústy iných projektov. .. myslím, že aj cez reklamku red bull sa dá pozrieť ca 6-10 nových dielov Afriky , škoda, že vysielacie práva neodkúpil niekto ďalší.

Zelená kniha (2018)

pááni! kde nabral herec Mahareshal ALi takú agogiku?! to znamená, že herec hrá na klavíri neobyčajne vyspelo, minimálne 10 ročná poctivá výuka Na zadok sme si sadli, ako to sedelo s originálom, ktorý už dávno umrel. v skutočnosti ro bol hudobník Kris Bowers, ale Aliho vycvičil ako sedieť za klavírom, Jeden dal prsty druhý dokonalé držanie tela......skvelé- Dva dokonalé filmy o dvoch dokonalých hudobníkoch v jednom roku,. Freddy aj Doktor Don ..obaja žili a obaja boli íní ako ostatní, až ich to v dobe v ktorej žili zomlelo. Oskara si zaslúžil plným zásahom. Pomovi zrejme uniklo, že komorne sa dá emócia vybúriť aj bez veľkého kraválu a rozpočtu. čo tam mal znásilniť pštrosa aby to bolo s filmárskym zvratom? Výnimočné.