Krok za krokem (1991) (seriál)

Vďakabohu za úprimnú snahu zrelaxovať sa pri každom dieli, aj s tým vedomím, že to už bolo dávno, ale kto má rád svoje dospievajúce ratolesti, tak vie, o čom je reč. Vďaka KOUĎáKOVI reagujú prekvapivo veselo na sitkom , a to hovorím o partičke minimálne 6. podarených 14-15.ročných spolužiakov, ktorí skôr iné žánre - Hobitovky,, Hry o život, Spiderovky, doctora WHO, ale mnohé CODYHO hlášky a mimiku radi používajú aj v škole. Je sranda, že, Lorda Nortna (Slováci vedia)a Step by step viac navnímajú, ako debilnosti a la 3 a 3/4 chlapa atd. Už by bolo fajn tento formát po rokoch oživiť, lebo humor, troška paradoxu a uvoľnenia sú na nezaplatenie.

Beetlejuice (1988)

ups! nudné a detinské , dokonca aj na ten rok 1988 sa našli lepšie duchárske komky. Myslím, že z ľudí tu hodnotiacich hovorí skôr nostalgia za rokmi ich mladosti , ako od srdca vzdychnutie.Bóoože, taká hlúposť.

Jdi, žij a někým se staň (2005)

je o každú kategóriu lepší ako všetky tie grandhotely, obsluhy , čudesné motanice dnešnej kinematografie je dokonca taký dobrý, že sa dotkne tvojho ducha, či už máš doktorát, alebo *IQ hojdací koník, lebo tu ide o tvoju podstatu,nie frázy, hudba Armanda amara k tomu, to je vietor šuštiaci po horúcich púšťach kráľa Šalamúna. U mňa čistých 100%,viac sa nedá.

Superpolda (1980)

toto je lepsi recept, ako ktorykolvek ,ktori ste za poslednych 250 rokov od lekara obdrzali. dajte si nohy hore na luster, oci kardamom proti povale a pohoda.

Pařmeni (2011)

je tam všetko, čo tam má byť. Uff, Tak trápne situácie vykreslené výborným nápaditýmn spôsobom. Trocha pripomínalo funesovku, ale len nápadmi, Najviac prekvapil super výkonom Kevin Bishop ,ale aj celkovo nám štvorica dostatočne liezla na nervy, aby sa bolo na čom smiať. Určite viac potešil ako známe pařby v Las Vegas a podobné počiny.

Poklady světa (1995) (seriál)

bezchybné vďaka za ukázanie

Cizí oběd (2013)

indicky vzácne netypický. Také obyčajné, ale naprosto každého zaujme dejová linka a prekvapujúco výstižne sfilmovaná vákuová osamelosť uprostred prelnenej hlučnej Indie.Takto si nikto asi život v Indii nepredstavuje.

Na hraně zítřka (2014)

mne tá military neprekáža. menej je viac. Je to velkolepá, ale Tom Cruis je kus neosobného vyšperkovaného ľadovca, skrátka obrovské prachy, milon dablérov a na konci obrazu o sebe samom je kto?

Kalvárie (2014)

Síce dosť vyumelkované a režisérom jednostranne ladené číro vyšinuté postavy, ktoré by sa v takej hustote bláznov na jednu dedinu nechovali k farárovi tak, že ho napríklad zmlátia bejzbolkou ,alebo ho budú nasierať do nepríčetnosti. Záver , aj keď vygradoval, bol taký mnoo podivný, ale s úžasom vidím, že hlavná postava je vlastne starý dobrý pošuk MOODY alebo skvostný skazený policajt z výnimočného filmu The GUARD, kde vyzerá ale úúúplne inak. Perfektná fyziologická premena , charakter verne zachytený - mno hotový FULGHUM, tak oceňujem vysoko.