Bab'Aziz (2005)

páni, to je hudba!! to je HUDBA.akýsi blbec tu písal že je o o isláme. veľmi povrchne a  zle sa pozeral. Je to kontra islámu a všetkým priblblým izmom, ktoré z takého trebárs Iránu, bývalej Perzie urobili príšernú destináciu plnú temnoty a slepoty.  Tento film hovorí o vnútornom nastavení a bodka.

Kronika psaná mečem (1963)

ale atlas mrakov zrejme nainšpirovaný takýmto námetom bol dokonalejším vyjadrením. Na tú dobu skvost.

Kronika (2012)

nechutná slabota.

Chlapi sobě (2004) (seriál)

dobre ze sme natrafili na tento serialovy bonbonik. po veeelmi dlhom case skvele zohrana herecka partia. No, kupodivu, slusne realisticke ponatie toho, co nosia v hlave a na hlave chlapci od 9 -19.

Superman (1993) (seriál)

nám sa to v tých dobách páčilo a basta. Nedá sa na to predsa pozerať dnešným svetom kamery,s nekonečným výberom farebných filtrov :-) ale podobne ako na insitné umenie..bola to dobrá ľudovka do nepohody sivých čias.

Svět podle Jima (2001) (seriál)

Jim bol hraný s chuťou, manželka tak škrobená, ako vianočný obrus, sotva uveriteľná reálna dvojica.

Párty na klíč (2009) (seriál)

no to čo malo byť? rádoby o niečom, v čom sa všetci patlikajú a úúžasne si veria. Podľa toho to aj tak vyzerá.

Marťanská kronika (1980) (seriál)

NOOOO, veď o tom hovorím. Dej,..to je, oč tu běží, kašľať na triky rokov 80., kedysi sme pozerali príšerné kreslené rozprávky typu PUF A MUF a ako deti sme si kompletne všetko, čo na obraze chýbalo, automaticky predstavovali. Ale trvali sme na tom, že tá rozprávka je parádna.